Yardım Mi 9T Sürekli açılıp kapanıyor

ashox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Merhabalar, yazılım denemek için kullandığım mi 9t telefonumda yazılım atma sırasında böyle bir sorunla karşılaşmaya başladım. Telefona yazılımı atmak için recovery moda alacaktım, güç ve ses açma tuşlarına basılı tuttum ve olan oldu. Telefon kapandı ve açıldı ardından recovery'ye hiç girmeden sürekli mi logosu gelip gitmeye başladı. Normalde recovery'ye girmeden önce bi titreme olurdu boot belirtisi olarak ama oda olmadı, direkt olarak bu sürekli açılıp kapanmaya başladı.Gece bıraktım şarjı bitince durmuş. Şarja taktım ve aradan 10 saniye geçmeden aynı işleme tekrar kendiliğinden başlıyor. Sürekli mi logosu gelip gidiyor. Servise göndericem ama yazılım atma sırasında olduğu için yazılım bahanesiyle geri göndereceklerini bildiğim için hiç uğraşmak bile istemiyorum. Telefon tamircilerini arıyorum direkt anakart diyolar en pahalısı o olduğu için. Sizlerin tahmini nedir? Ben power filmidir diye düşünüyorum ama yazılım olma ihtimali de var mıdır acaba?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Edl modda yazılım atılması gerek gibi duruyor. İşi bilen birine teslim edin derim.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81