Mod Mi 9T/Redmi K20 MIUI 10 Mimoji Kamera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre2293

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 pro
Konular
13
Hoıcam çok teşekkür ederim, sorun çözüldü. Bir an için korkmuştum formatla vs uğraşacaz diye.
iphonedan xiaomiye geçtim, mimojiyi kullanamamak bir dert olmuştu içimde, umarım işleriniz rast giderde miui 11 içinde mimoji görürüz :)

Tekrardan sağolun, hayırlı akşamlar.
Hocam mimoji nasıl kurabilriz

dragon37811

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdal
Cihazım
mi mix
Konular
1
Bunun flash olarak veya twrp olarak atılanı degılde APK olarak root olmayan cıhaza mıuı 11 bu arada kurarsak sorun ysarmıyız acaba.

34tufan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tufan
Konular
0
9t proda çalıştıran varmı arkadaşlar

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Ben yükledim twrp den ama kamera durduruldu hatası veriyor, nasıl halledebilirim bunu

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
ClassiCTR Hocam Xiaominin yapacağı yok Mi 8 içinde bir yapsanız bizlere müsaitseniz :)

Xiaomi Global Stable kullanıyorum. Dün gördüm de Xiaomi Android 10 kaynak kodlarını da yayınlamış. Android 10 MIUI 11 ile uyumlu bir Mimoji Camera yapsanız da bizde kullansak şunu :)

Gönüllü olarak kendi telefonumda test ederim :)

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
MIUI 11 için bazı uyumsuzluklar olduğunu duydum. MiRoom bir çok cihaz için yapıyordu ama o da desteği kesti mimoji kameraya.

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
MIUI 11 için bazı uyumsuzluklar olduğunu duydum. MiRoom bir çok cihaz için yapıyordu ama o da desteği kesti mimoji kameraya.
Hocam o zaman şuandan itibaren tek şansımız sizsiniz. :) MIUI 11 le gelir belki dedim, gelmedi. Android 10 ile gelir dedim onlada gelmedi.

Sırf Mimoji için, 3 farklı MiRoom kurdum ama çalışmadı. Çin Stable kurdum yoktu. Çin Beta kurdum onda da yoktu :) Sonra bölge sorunu yaşadım fastboot falan uğraştım :) Sadece Mimoji için

Şimdi ANXCamera var onda varmış Mimoji. Son sürümde çalışmiyormus ama 158 sürümde sorunsuzmus. Onu kuracam bir de

Mi 8 ile CC9 u takas ettirecek Xiaomi bana en sonunda. :D

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Hocam o zaman şuandan itibaren tek şansımız sizsiniz. :) MIUI 11 le gelir belki dedim, gelmedi. Android 10 ile gelir dedim onlada gelmedi.

Sırf Mimoji için, 3 farklı MiRoom kurdum ama çalışmadı. Çin Stable kurdum yoktu. Çin Beta kurdum onda da yoktu :) Sonra bölge sorunu yaşadım fastboot falan uğraştım :) Sadece Mimoji için

Şimdi ANXCamera var onda varmış Mimoji. Son sürümde çalışmiyormus ama 158 sürümde sorunsuzmus. Onu kuracam bir de

Mi 8 ile CC9 u takas ettirecek Xiaomi bana en sonunda. :D
Kurduktan sonra bilgi verir misiniz? Birde masik x ile uyumlu mudur. Çocuklar sevdi onlar için istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt