Rom Mi 9T / Redmi K20 Global Kararlı V12.0.1.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
miu12 beta kullanicisiydim, heni gelen kararli surum guncellemesini yaptim. ekranin en altinda beyaz bir bar cikiyor...bu nedir? nasil kurtulurum
Ayarlar - Ek ayarlar - Tam ekran hareketleri içerisinde ilk seçenek olması lazım şuan ismi aklımda değil :)

sayko92

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
8
Arkadaşlar tam ekrandan(YouTube vb) ana ekrana dönerken animasyon hatalı bende sizdede öylemi?

ahmetdemirkiran

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
45
güncellemeyi yükleyen arkadaşlar ilk izlenimlerini ve şarj oyun performansı gibi görüşlerini belirtirse sevinirim

Muzaffer050

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Ben kurdum sarjda biraz azaa hissettim normalde bu saate kadar yüzde 35 civari kalirdi ama 20 lerde suan ve sadece kamerada bikac yenilik gelmis birde always display sorunluydu o duzelmis baska ben bi fark gormedim

fakdere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi9t
Konular
0
Global 11 den sonra bana daha akıcı geldi arayüz ama hafifte olsa uygulama geçişlerinde arada takılmalar hissettim.hava durumu çalışmıyor.Tıkladığımda update et diyor update e bastığımda play store da uygulama cihazınız için artık uyumlu değil hatası alıyorum.youtube da video izlerken farklı bir uygulamaya geçmeden ana ekrana direk geçersem ufak olarak görüntüyü vermiyor.bildirim panelinden farklı bir uygulama bildirimi geldiğinde ona tıklarsam ufak olarak ekranda izlemeye devam edebiliyorum.Bataryayı henüz test edemedim.Görebildiğim sorunlar bunlar şimdilik

pleasantnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Yönetmen
Konular
5
Hala alamadığım güncellemedir. 11.0.6 güncellemesi aldım ve uygun güncelleme yok diyor. daha ne kadar bekleyeceğiz?

ebuLasey

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ebu
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
2
Hala alamadığım güncellemedir. 11.0.6 güncellemesi aldım ve uygun güncelleme yok diyor. daha ne kadar bekleyeceğiz?
Şu an yayınlanan sürüm 12.0.1.0 betacilar için yayınlandı bizim için muhtemelen 12.0.2.0 yayınlanacak bi kaç gün icinde.
Avrupa romu için öyle oldu.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pleasantnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Yönetmen
Konular
5
Şu an yayınlanan sürüm 12.0.1.0 betacilar için yayınlandı bizim için muhtemelen 12.0.2.0 yayınlanacak bi kaç gün icinde.
Avrupa romu için öyle oldu.

acaba beta kullanıcısı olabilmek için ne yapmak gerek? hiç bir fikrim yok iphone 6plustan direk olarak bu cihaza geçtim çok memnun kaldım ama çağın baya gerisindeyim.

ebuLasey

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ebu
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
2
acaba beta kullanıcısı olabilmek için ne yapmak gerek? hiç bir fikrim yok iphone 6plustan direk olarak bu cihaza geçtim çok memnun kaldım ama çağın baya gerisindeyim.
Beta programı kapalı şuan muhtemelen.
Sadece biraz sabretmen lazım yeni sürüm için

Üst Alt