Yardım Mi 9T problemleri.

Armagan77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Armagan
Konular
2
Merhaba,
Geçen hafta mi 9T aldım. Şebeke ile ilgili biraz problem var. 4g full çekiyor ama 3mb falan alıyor. Aynı hattı Samsung s6 ya takıyorum 40 mb alıyor.
Aşağıda menu resimleri attım. Arama yaptığımda en üstteki meni hep yarım geliyor. Bende gördüm bunu sıfırladım ama aynı.

Kilit ekranında bildirimleri göster diyorum. Ama gelen bildirimler nadir görünüyor.
Bu hatalar ile karşılaşan var mı acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-08-14-15-22-25-065_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-08-14-15-22-25-065_com.android.settings.png
    197,1 KB · Görüntüleme: 128
  • Screenshot_2019-08-15-03-23-08-941_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-08-15-03-23-08-941_com.android.settings.png
    140,8 KB · Görüntüleme: 143

Armagan77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Armagan
Konular
2
Yalova'dan Mi9T kullanıcısı buldum vay be. Çiftlikköy'de Türk Telekom hat 2-3 diş çekiyor tam olarak nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama Yalova yani bu çokta bir şey beklemeyin ama farklı telefonda daha iyi sonuçlar almanız ilginçmiş. Menü sorunu birkaç güncellemeye çözülür merak etmeyin. Bu arada ben de almayı düşünüyorum kısa sürede memnun musunuz cihazdan acaba. ?
Yalova'da xiaomi almayı düşünen birini görmekte hoş :) tabuları yıkmak gerek.

Hocam temel olarak çok sevdim. Kılıfla biraz ağır oluyor ama kılıf olmadan çok hoş. Samsung s6 edge plua kullanıyordum. Ondan buna geçince bi 10 jenerasyon atladım :). Ufak tefek yazılım sıkıntıları var onun dışında bir problemi yok. Sadece çok resim vs çekiyorum dersen Samsung cihazlarda kullanılan optik sabitleyici sanırım bunda yok. Titremeler ve puslama biraz daha çok, özellikle gece çekimlerinde s6 biraz daha netlik verebiliyor.
Parmak izi güzel çalışıyor, yüz tanımada öyle ama ön kamera açılır olduğu için biraz problemli :)

Ben kamera çok kullanmadığım için cihaz bana baya yeterli. Sadece ufak tefek yazılım sorunları düzelirse tadından yenmeyecek :)

Oyla:

Jude2World

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kağan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
7
Yalova'da xiaomi almayı düşünen birini görmekte hoş :) tabuları yıkmak gerek.

Hocam temel olarak çok sevdim. Kılıfla biraz ağır oluyor ama kılıf olmadan çok hoş. Samsung s6 edge plua kullanıyordum. Ondan buna geçince bi 10 jenerasyon atladım :). Ufak tefek yazılım sıkıntıları var onun dışında bir problemi yok. Sadece çok resim vs çekiyorum dersen Samsung cihazlarda kullanılan optik sabitleyici sanırım bunda yok. Titremeler ve puslama biraz daha çok, özellikle gece çekimlerinde s6 biraz daha netlik verebiliyor.
Parmak izi güzel çalışıyor, yüz tanımada öyle ama ön kamera açılır olduğu için biraz problemli :)

Ben kamera çok kullanmadığım için cihaz bana baya yeterli. Sadece ufak tefek yazılım sorunları düzelirse tadından yenmeyecek :)
Teşekkür ediyorum cevabınız için Xiaomi serüvenim Mi5 ile başlamıştı 2016 senesinde sonrasında vazgeçemedik zaten :) Optik görüntü sabitleyiciyi zaten firmalar amiral gemisi olarak tabir edilen cihazlara koyuyolar genelde sanki. Çok büyük bir eksik gibi gelmiyor bana sonuçta verdiğimiz fiyat 5000 lira değil yani olsa güzel olurmuş tabi. Yazılım sorunları da daha önce kullandığımdan biliyorum birkaç güncellemede düzeliyor genelde. Çok hevesliyim nedense mi9t için kısa sürede alacağım sanırım dayanamıyorum resmen. Tekrardan teşekkür ediyorum cevabınıza. :)

Oyla:

Armagan77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Armagan
Konular
2
Teşekkür ediyorum cevabınız için Xiaomi serüvenim Mi5 ile başlamıştı 2016 senesinde sonrasında vazgeçemedik zaten :) Optik görüntü sabitleyiciyi zaten firmalar amiral gemisi olarak tabir edilen cihazlara koyuyolar genelde sanki. Çok büyük bir eksik gibi gelmiyor bana sonuçta verdiğimiz fiyat 5000 lira değil yani olsa güzel olurmuş tabi. Yazılım sorunları da daha önce kullandığımdan biliyorum birkaç güncellemede düzeliyor genelde. Çok hevesliyim nedense mi9t için kısa sürede alacağım sanırım dayanamıyorum resmen. Tekrardan teşekkür ediyorum cevabınıza. :)

Hocam gelip test edebilirsiniz hiç problem değil benim test etme fırsatım olmadı alırken oturup iki çay içeriz :)
Ama pazartesi askere gidiyorum :) :)

Oyla:

Jude2World

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kağan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
7
Hocam gelip test edebilirsiniz hiç problem değil benim test etme fırsatım olmadı alırken oturup iki çay içeriz :)
Ama pazartesi askere gidiyorum :) :)
Hayırlı teskereler hocam denemesem de olur xiaomi'ye güveniyorum beni üzmez herhalde :)

Oyla:

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Hat Vodafone hocam, ttnet den geçtim :) ama farklı bir cihazda 40 60 arası görüp sadece bu cihazda 4-5 görmesi çok saçma geldi bana. Ki 4g full çekiyor olarak gösteriyor.
Bendeki sürün global 10.3.11 son olarak gösteriyor. Eu sürüm gibi bir fark söz konusu olabilir mi bu problemler için?
Armagan77 kardeşim, cihazın çok normal, haatın ise çok anormal. Vodafone lanet olsun dedirtti artık Türkiye genelinde. tavsiyem taahhütün yoksa direkt Turkcelle geçmen. 4g full çeken bir yerden hız testinde benim hattım 13mbiti bulamazken aynı cihazda turkcell hattı 57mbiti gördü. vodafone 11 mbit olmasına rağmen bir sayfa yada ineternet bazlı bir uygulama açarken kanser etme dercesine geliyor. misal youtube uygulamasında aynı şarkıyı açtık, benim cihaz videoyu açmaya çalışırken diğer cihaz tıklar tıklamaz şarkıyı açtı ve doldurdu... artık bunlardan pay biç... aslında daaha çok saydıracağım ama Allahtan taahhütümün dolmasına 3 ay bişey kaldı.. sabrediyorum.

Oyla:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Sıfırlama yi dene

Oyla:

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Merkezi bir yerdeyim 3Gye alınca 13mbps almaya başladım
Hattım Vodafone ken senle aynı sıkıntıyı yaşamıştım. TT yi test ederek geçtim.100-120 mbps çıkıyor hızınm Antalya-kumluca da. Teldr sıkıntı olmadı düşük ihtimal. Başka tele takıp denme imkanın var mı ya da diğer sime başka hat takip denemek.

Oyla:
Üst Alt