Yardım Mi 9T Pro Wofi Nasıl Açılır

Fahoho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fahoho
Cihazım
MI 9T PRO
Konular
6
Dostlarım merhaba, Pixel Experience Plus yüklü Türk Telekom hattı takılı Mİ9T PRO cihazımda az önce VOLTE açmayı öğrendim ve yaptım sıra VOWİFİ işleminde ama yapamıyorum yardımcı olur musunuz ?

avantis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Türk telekomda bu hizmet açıldıktan sonra telefonun menüsünde bu hizmeti açmak ve kapatmak için bir seçenek ekleniyor. Vowifi ise bu seçenekler arasında yok.
Vodafoneda ise bu seçenek menüler arasında yok. Menülerde ağları otomatik seç seçeneği var. Ayrıca vodafoneda vowifi seçeneği telefonun menü seçeneklerinde mevcut. Enable/disable yapsam dahi status barda 4.5 g yazan yerin hemen solunda sürekli volte yazıyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
Türk telekomda bu hizmet açıldıktan sonra telefonun menüsünde bu hizmeti açmak ve kapatmak için bir seçenek ekleniyor. Vowifi ise bu seçenekler arasında yok.
Vodafoneda ise bu seçenek menüler arasında yok. Menülerde ağları otomatik seç seçeneği var. Ayrıca vodafoneda vowifi seçeneği telefonun menü seçeneklerinde mevcut. Enable/disable yapsam dahi status barda 4.5 g yazan yerin hemen solunda sürekli volte yazıyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

volte ve vowifi kodu farklı çünkü türk telekomda vowifi hizmeti yok ayrıca

Oyla:

Doancrula

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
0
An itibariyle Turkcell için, Mi 9T Pro'ya VoWifi gelmiş. Nihayet. Daha önce de yazmıştım. İş yerim zemin katta ve telefon 1 diş çektiği için çok sıkıntı çekiyordum. Sesim bazen karşıya gitmiyordu, bazen de arayanlar ulaşamıyordu, bankacılık ve diğer onay SMS leri gelmiyordu vs.

Ekli dosyalar

• 1572502150466.png
    1572502150466.png
    645,3 KB · Görüntüleme: 49
Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
An itibariyle Turkcell için, Mi 9T Pro'ya VoWifi gelmiş. Nihayet. Daha önce de yazmıştım. İş yerim zemin katta ve telefon 1 diş çektiği için çok sıkıntı çekiyordum. Sesim bazen karşıya gitmiyordu, bazen de arayanlar ulaşamıyordu, bankacılık ve diğer onay SMS leri gelmiyordu vs.

herhangi bir işlem yaptınız mı ?

Oyla:

Doancrula

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
0
herhangi bir işlem yaptınız mı ?

*#*#vowifi#*#*
*#*#volte#*#*

Rakam olarak tuşlanıyor tabi üsttekiler. Bunu yaparak ayarların görünürlüğünü aktif edip > Ayarlar > Sim kart & mobil ağlar > TR TURKCELL > VoLTE kullan ve Wi-Fi kullanarak arama yapın seçeneklerini aktif hale getirdim. Ağ tercihleri ise "Wi-fi tercih et"seçili.

VoLTE telefonu alır almaz aktif olmuştu. Ama bazı yerlerde, özellikle telefonun iyi çektiği yerlerde aktif oluyordu. Ama wifi üzerinden arama yani VoWifi bugün aktif oldu.

Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
*#*#vowifi#*#*
*#*#volte#*#*

Rakam olarak tuşlanıyor tabi üsttekiler. Bunu yaparak ayarların görünürlüğünü aktif edip > Ayarlar > Sim kart & mobil ağlar > TR TURKCELL > VoLTE kullan ve Wi-Fi kullanarak arama yapın seçeneklerini aktif hale getirdim. Ağ tercihleri ise "Wi-fi tercih et"seçili.

VoLTE telefonu alır almaz aktif olmuştu. Ama bazı yerlerde, özellikle telefonun iyi çektiği yerlerde aktif oluyordu. Ama wifi üzerinden arama yani VoWifi bugün aktif oldu.

Normal şartlarda Turkcell direk gelmiyordu ya modem config yapmak gerekiyordu yada rootlamak ilginç demek ki Turkcell cihazları tanımaya başladı

Oyla:

furkann5858

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Mi9T PRO
Konular
0
VoLTE geldi ama VoWiFi gelmedi nasıl çözeriz ya?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-22-01-03-21-692_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-09-22-01-03-21-692_com.android.chrome.jpg
    486,5 KB · Görüntüleme: 22
Oyla:
Üst Alt