Soru Mi 9T Pro Twrp Kaldırma

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Arkadaşlar iyi günler ben telefonuma imei attırdım yalnız twrp kaldırmak istiyorum room yüklemeden kaldırmam mümkünmü acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
IMEI uçmaz demi hocam şimdi gene kendisi kursa sonuçta önceki yama idi bu işe sürüm

Cihaz içerisinden SIFIRLAMA veya HARD RESET atmadığınız sürece silinmez...

Her gelen güncelleme de aynı soruları sormayın lütfen ?

Oyla:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
IMEI uçmaz demi hocam şimdi gene kendisi kursa sonuçta önceki yama idi bu işe sürüm
uçmaz hocam ucmasi için telefon içinden fabrika ayarlarindan sifirlaniz gider ama rom yada guncelleme kurarsaniz gitmez

Oyla:

SEFA5561

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Serhan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Arkadaşlar iyi günler ben telefonuma imei attırdım yalnız twrp kaldırmak istiyorum room yüklemeden kaldırmam mümkünmü acaba yardımcı olursanız sevinirim.
Bence twrp kaldırma. İmei de sorun çıkabilir. Güncellemeri twrp üzerinden manuel olarak yapabilirsin.

Oyla:

Suleyman48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman cob
Cihazım
Mi9t pro
Konular
8
Forum da eski üyelerden değilim hakim olmadığım konular olduğu için yaziyorum eski guncellemelerde yazılan yorumları da arayıp bulmak zor olduğu için tekrardan soruyorum bilmemek tekrardan sormak ayıp değildir herhalde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp yi ben kaldirmadim ki cihaz önceki güncelleme de kendisi kaldırmış

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Forum da eski üyelerden değilim hakim olmadığım konular olduğu için yaziyorum eski guncellemelerde yazılan yorumları da arayıp bulmak zor olduğu için tekrardan soruyorum bilmemek tekrardan sormak ayıp değildir herhalde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp yi ben kaldirmadim ki cihaz önceki güncelleme de kendisi kaldırmış

1 mayıs da açtığınız konuya cevap yazılmış zaten ? Haziran ayı gelen güncelleme de tekrar aynı soruyu sormanız garip ? Temmuz-Ağustos-eylül vs ayı güncellemelerinde de değişen bir cevap olmayacak çünkü ?

Oyla:

Suleyman48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman cob
Cihazım
Mi9t pro
Konular
8
1 Mayıs'ta açtığım konuda güvenlik yaması için sormuştum şimdi gelen sürüm yukseltme farklı olduğu için ve tekrar söylüyorum anlamadığım bişey olduğu için netice kazandırmak istedim sizin kadar bende anlıyor olsa idim bırakın ikinciyi hiç yazmazdm teşekkürler

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
1 Mayıs'ta açtığım konuda güvenlik yaması için sormuştum şimdi gelen sürüm yukseltme farklı olduğu için ve tekrar söylüyorum anlamadığım bişey olduğu için netice kazandırmak istedim sizin kadar bende anlıyor olsa idim bırakın ikinciyi hiç yazmazdm teşekkürler

GÜNCELLEME ile İMEİ Silinmez, ister güvenlik güncellemesi olsun,ister rom güncellemesi olsun fark etmez,oldu mu ?

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Global romda twrp kaldırmanın en kolay yolu, ana menüden Magisk e girip Tamamen Kaldır seçeneği ile kaldırmak. yeniden başlatacak ve twrp silinmiş olacaktır. Ana menüdeki Magisk uygulamasını da yeniden başlattıktan sonra doğrudan uygulama siler gibi silerseniz root silinmiş ve twrp kalkmış halde kullanabilirsiniz

Oyla:
Üst Alt