Soru Mi 9T pro şebeke sorunu

cruelman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
samsung s6 edge
Konular
4
Mi 9 T Pro qcn yazınca şebeke belli bir müddet geliyor sonra yine gidiyor farklı farklı qcn ler denendi acaba başına gelipte sorunu halleden oldumu

Samcomtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mtk6582
Konular
4
Bütüm xioami qcn leri mevcut repair tamir konusunda yardımcı olurum

Oyla:

Omeryelken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi9tpro
Konular
10
Mi 9 T Pro qcn yazınca şebeke belli bir müddet geliyor sonra yine gidiyor farklı farklı qcn ler denendi acaba başına gelipte sorunu halleden oldumu
çözdünmü kardeşim sorununu yoksa yardımcı olabilirim sana bendede aynı sorun vardı kendim hallettim

Oyla:

Emrahky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
2
Valla temiz qcn yok piyasada telefonuna daha imei atmamış biri olsa hem ona yardım etmiş olur. Dostum şuan piyasakilerin hepsinimindirdim inceledim hepsi k20 pro. Band20 hatası var kime gtden çözüm yok şuan tek çözüm daha imei atmamış birinin temizken telefonu qcn. Becuikup etmek piyasadaki, internnetteki,türkçe dışı dahil ve. Hatta cihazla değiştirilen qcn dosyaları bile k20 qcn ha teşefona atınca çalışır ama. Belli eksiği var band20 çalışmıyor. Ben qcnleri incelerken tektek not defleri dediğimiz editörler programsız neredeyse açtım bakrım mi 9t pro yok zaten modem sürümler. ...46. Yada. ...36 şeklinde. Bize. ...52 yada ..56 yada ...59 sürümlü dosya lazım ama millet almanış yedeği videolarw bakıyor k20 qcn ike atıyor ve şebeke gidiyor. Çözüm gerçek mi 9t pro qcn kullanmak

Oyla:

arsi429

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Xiaomi Mi Note1
Konular
3
Bütüm xioami qcn leri mevcut repair tamir konusunda yardımcı olurum
herkese merhaba mi note 10 aldım imei attırdım 4.5 gb internetim arada geliyor arada gidiyor ve telefonla konuşurken mobil veriyi kesiyor hattım vodafone bu arada sorun nedir anlamadım yardımcı olursanız teşekkürler

Oyla:

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Valla temiz qcn yok piyasada telefonuna daha imei atmamış biri olsa hem ona yardım etmiş olur. Dostum şuan piyasakilerin hepsinimindirdim inceledim hepsi k20 pro. Band20 hatası var kime gtden çözüm yok şuan tek çözüm daha imei atmamış birinin temizken telefonu qcn. Becuikup etmek piyasadaki, internnetteki,türkçe dışı dahil ve. Hatta cihazla değiştirilen qcn dosyaları bile k20 qcn ha teşefona atınca çalışır ama. Belli eksiği var band20 çalışmıyor. Ben qcnleri incelerken tektek not defleri dediğimiz editörler programsız neredeyse açtım bakrım mi 9t pro yok zaten modem sürümler. ...46. Yada. ...36 şeklinde. Bize. ...52 yada ..56 yada ...59 sürümlü dosya lazım ama millet almanış yedeği videolarw bakıyor k20 qcn ike atıyor ve şebeke gidiyor. Çözüm gerçek mi 9t pro qcn kullanmak

Tamam da hocam. Bundan aylar önce bende orjinal qcn attığım da band20 gitti. Olayı sonradan çözebildim. Slot1'e her hangi bir yazım işlemi yapılmayacak. Slot2'ye yazdırılcak. Ama bunu yaparken de bir kaç program kullanmanız gerekiyor.

Oyla:

exelans_61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
poco f2
Konular
1