Yardım Mi 9T Pro Şebeke geliyor internete giriyor arama yapmıyor.

Furkeann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
6
Merhabalar. Mi 9T Pro cihazım var süresi doldu aldığım yere götürüp imei attırdım. İmei atıldıktan sonra bir süre düzgün çalışıyor fakat 1 - 2 saat sonra gidiyor. Telefonu yeniden başlattığımda şebeke gidiyor 10 - 15 dk sonra şebeke geliyor ama sadece mobil veri kullanabiliyorum. Arama yapamıyorum ve arama alamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
aynı yere gittiğinizde yine aynı işlemi yapacaklar büyük ihtimal. adamlar ısrarla internette gezen k20 pro qcn dosyalarıyla işlem yapıyorlar. bunun için telefoncuyla 3 gün uğraştım ve arada bir fark yok diye ısrar etmeye devam ettiği için gidip doğru yapan kişiye ulaştım ve bütün sorunlar çözüldü. çok basit bir işlemi bile doğru yapmayı beceremeyen bir çok kişi kendine telefoncu dükkanı açmış durumda maalesef..

haklısınız.. mi9t pro sahipleri çok çekti bu zihniyet yüzünden.. Adam levhada telefoncu yazınca her işe hakim olduğunu ve yapmak zorunda olduğunu zannediyor :) helal haram zaten umrunda değil malesef..

Oyla:

recep.ozmennn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Surveyor
Konular
1
Telefonunuza K20 Pro qcnsi atılmış. Telefonunuza aynı işlemi Mi 9T Pro qcn si ile yaptırın. Eksik bandlar var şu anda telefonunuzda arama yapamamanız o yüzden.

Oyla:

Furkeann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
6
aynı yere gittiğinizde yine aynı işlemi yapacaklar büyük ihtimal. adamlar ısrarla internette gezen k20 pro qcn dosyalarıyla işlem yapıyorlar. bunun için telefoncuyla 3 gün uğraştım ve arada bir fark yok diye ısrar etmeye devam ettiği için gidip doğru yapan kişiye ulaştım ve bütün sorunlar çözüldü. çok basit bir işlemi bile doğru yapmayı beceremeyen bir çok kişi kendine telefoncu dükkanı açmış durumda maalesef..
Yanlış bilmiyorsam eğer box denen bir şeyle işlem yapıyordu gittiğim yer gidiyordum işlemi yapıyordu 2 saat sonra arama yapmamaya başlıyordu telefon. 3 kere gittim aynısı oldu en son 4. kez gittim internete girebiliyorum, sms atabiliyorum fakat arama yapamıyorum dedim. Elimde Mi 9T Pro qcn var onu atmayı deniyicem şimdi dedi ve 1 gündür sorun yok cihazda sanırım düzeldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonunuza K20 Pro qcnsi atılmış. Telefonunuza aynı işlemi Mi 9T Pro qcn si ile yaptırın. Eksik bandlar var şu anda telefonunuzda arama yapamamanız o yüzden.
Dün Mi 9T Pro qcn'si atıldı ve 1 gündür sorun yok telefonda teşekkürler.

Oyla:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Yanlış bilmiyorsam eğer box denen bir şeyle işlem yapıyordu gittiğim yer gidiyordum işlemi yapıyordu 2 saat sonra arama yapmamaya başlıyordu telefon. 3 kere gittim aynısı oldu en son 4. kez gittim internete girebiliyorum, sms atabiliyorum fakat arama yapamıyorum dedim. Elimde Mi 9T Pro qcn var onu atmayı deniyicem şimdi dedi ve 1 gündür sorun yok cihazda sanırım düzeldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dün Mi 9T Pro qcn'si atıldı ve 1 gündür sorun yok telefonda teşekkürler.
Hocam sırf bunun gibi bilgisiz telefoncularla ugrasmamak için YouTube dan belli mecralardan bir kaç gün araştırıp repair işini iyice kavrayinca 3 gün önce kendim yaptım. Bandlarıda kontrol ettim sıfır sıkıntı.

Oyla:

recep.ozmennn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Surveyor
Konular
1
Hocam sırf bunun gibi bilgisiz telefoncularla ugrasmamak için YouTube dan belli mecralardan bir kaç gün araştırıp repair işini iyice kavrayinca 3 gün önce kendim yaptım. Bandlarıda kontrol ettim sıfır sıkıntı.
En iyisini yapmışsınız hocam. Bazı düz kafalı telefoncular 9T Pro yla K20 Pro hiç farkı yok sanıyorlar. Hatta geçen biri 9T ile Pronun ne farkı olduğunu bana soruyor kılıf almaya gittiğimde

Oyla:

erenergen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eren
Cihazım
iphone 5s
Konular
0
arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum sadece 4.5g de hat geliyor büyük ihtimal eksik band var o yüzden bu sorunu cozebilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Aynı sorunu yaşıyorum uzaktan bağlantı ile yardımcı olabilecek arkadaş var mı

Oyla:

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
H.kadioglu hocamızın ellerine sağlık. ocak ayında yurtdışı gelen cihazıma malum işlem yapılmıştı. Band 20 dedikleri 4.5G şebeke problemi yaşıyordum. Denemediğim yol araştırmadığım site, gitmediğim telefoncu kalmadı. Cihazı çok seviyordum ama bu sorun sebebi ile satmayı düşünüyordum ki Sonun da dün hocam ile tanıştık. Uzaktan bağlantı ile 10 dakika da işimi halletti. Gerçekten güvenebileceğiniz birisi. İşinin ehli birine yaptırmadan da çözemezsiniz ben çok uğraştım. Tekrardan hocama teşekkür ederim. Eline emeğine sağlık.

Oyla:

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
Cihazının orjinal efs yedeklerini kaybetmeyin dışarıdan qcn yüklemeyin,
kendi qcn dosyanızla işinizi rahatça çözersiniz başınız ağrımaz.
Eğer telefoncu yaptıysa kendin uğraşma ver düzeltsin.

Oyla:
Üst Alt