Yardım mi 9t pro root kaldırma

beykant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkant
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Rom (rom değişmedi orjinal romu)
Telefon Modeli
Mi 9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba cihazim mi 9t pro cihazimda root bulunmakta fakat magisk uygulama olarak değil direk ek dizin olarak kurulmuş,root kaldirmak istiyorum cihazin güvenlik kismindan yazılımı onar dedigim zaman imei gidermi cihaz yurtdışı yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler ^^
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhaba cihazim mi 9t pro cihazimda root bulunmakta fakat magisk uygulama olarak değil direk ek dizin olarak kurulmuş,root kaldirmak istiyorum cihazin güvenlik kismindan yazılımı onar dedigim zaman imei gidermi cihaz yurtdışı yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler ^^
twrp üzerinden wipe data yaparsam bu sorunu çözebilirmiyim, twrp dosyalarım şifreli olduğundan magisk ı yeniden kuramıyorum usb otg denememe rağmen izin vermiyor dosya atmama

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-08-17-41-31-371_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-10-08-17-41-31-371_com.miui.securitycenter.jpg
    282,8 KB · Görüntüleme: 7

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp üzerinden wipe data yaparsam bu sorunu çözebilirmiyim, twrp dosyalarım şifreli olduğundan magisk ı yeniden kuramıyorum usb otg denememe rağmen izin vermiyor dosya atmama

Fastboot üzerinden kullanmış olduğunuz romun boot.img dosyasını twrp yükler gibi yükleyin root da twrp de kalkar veri kaybı da olmaz

Oyla:

beykant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkant
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
1
Fastboot üzerinden kullanmış olduğunuz romun boot.img dosyasını twrp yükler gibi yükleyin root da twrp de kalkar veri kaybı da olmaz
direk güncelleme kısmından yazılımı indirip yuklesem sorun olurmu

Oyla:
Üst Alt