Yardım Mİ 9T PRO Pubg Mobile Oyundan Atıyor

Ugurxl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oky
Cihazım
A50
Meslek
WEBMASTER
Konular
2
Mİ 9T PRO Ben Orjinal miui 12 Cin sürümünü kullanmak istiyorum ama pubg mobile 1 2 dk sonra oyunu kapatıyor oyundan atıyor bu sorunu nasil duzeldirim. diğer romlarda atma vs olmuyo ben ingilizce kullanıyom cin romu vs eu rom kullanmak istemiyorum orjinal cin romunu kullanmak istiyorum tek sorun oyundan atmasi kapanma sorunu var. yardımcı olurmusunz tel root hersey var .
Sürüm: V12.0.2.0.QFKCNXM

Ugurxl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oky
Cihazım
A50
Meslek
WEBMASTER
Konular
2
Yokmu bilen biri

Oyla:

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Miroom veya eu kurup deneyebilir misiniz?
Isınmaya bağlı yahut ram'e bağlı bir durum söz konusu olup olmadığını bilmen gerekir.

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Cpu monitor sayesinde oyunda cpu batarya sıcaklığı ve ram kulkanım % sini görebilirsin.

Oyla:

Ugurxl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oky
Cihazım
A50
Meslek
WEBMASTER
Konular
2
Miroom veya eu kurup deneyebilir misiniz?
Isınmaya bağlı yahut ram'e bağlı bir durum söz konusu olup olmadığını bilmen gerekir.
Ram isinma alakasi yokda. Eu rom global sıkıntı yok. Cin orjinal rom daha akıcı ondan kullanmak istiyorum. Xiomi eu rom mi room güvenilmez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyun giriyorum. 1 2 dk sonra oyun kapanıyor isinma vs ram harcama yok ,. Acaba. Google play servisler kaynaklı olabilirmi?

Oyla:

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Ram isinma alakasi yokda. Eu rom global sıkıntı yok. Cin orjinal rom daha akıcı ondan kullanmak istiyorum. Xiomi eu rom mi room güvenilmez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyun giriyorum. 1 2 dk sonra oyun kapanıyor isinma vs ram harcama yok ,. Acaba. Google play servisler kaynaklı olabilirmi?
Hocam sizin düşünceniz saygı duyarım ama mesela saf Çin romuna ben hiçten hiç güvenmiyorum :)
Çin'deki pubg başka bir pubg arayüzüne sahip çok farklılık yok ama farklı olduğu kesin. İncelemelerde görmüştüm. Onu yüklesen mesela nasıl tepki verir cihaz, merak konusu oldu benim içinde şuan.

Oyla:

Ugurxl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oky
Cihazım
A50
Meslek
WEBMASTER
Konular
2
Hocam sizin düşünceniz saygı duyarım ama mesela saf Çin romuna ben hiçten hiç güvenmiyorum :)
Çin'deki pubg başka bir pubg arayüzüne sahip çok farklılık yok ama farklı olduğu kesin. İncelemelerde görmüştüm. Onu yüklesen mesela nasıl tepki verir cihaz, merak konusu oldu benim içinde şuan.
Haklisin ben tüm rom denetim en akıcı olanı saf cin romu. Sitem uygulamar güncel hep, Ben gereksiz uygulamarı root vs sildim temizledim mod ettim. Pubg. 2 3 dk oynayinca. Atıyor oyundan onu cözsem tamdır nerden kaynaklı sorun acaba, korea cin pubg alakasi yok yni normal global pubg

Oyla:

yusufcntp

Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Global pubg Çin'de yasak olduğundan romda desteklemiyor olabilir, game for peace sürümü var fakat o da sadece çince ve global kadar çevresi yok.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt