Soru Mi 9T Pro Orjinal Batarya Nerden Bulabilirim Arka Kapak Şişti -Yeni Telefon Arıza

ŞiRvan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sirvan
Cihazım
Mi 9t
Konular
8
Mi 9T Pro Orjinal Batarya Nerden Bulabilirim...
Selamun aleykum arkadaşlar ben 2 aydan fazla oldu mi 9t pro kullanıyorum. Telefonla çok ugrasan biri değilim oyun oynamıyorum internete ve sosyal medyayada takılmıyorum pek kpss sınavdan dolayı...

Telefonu sıfır orjinal açılmamış kutusundan aldım orjinal rom yuklu her defasında kendi şarj aletiyle şarj ettim ortalama 2 gun tam gidiyordu şarjım...
En son bi güncelleme geldi 463 mb onu yaptım telefon cok hızlı sarj olmaya başladı 55dk gibi surede full oluyordu normalde bu sure 1,20 saatti...
Daha sonra telefondan koku gelmeye başladı şarjıda en az yuzde 30 performans kaybı yasamıştı sonra fark ettim telefonun arka kapagı hafiften şişmiş çok hafif açılmıştı...
Telefonun bataryasını nasıl değitirebilirim orjinal batarya yok hiçbir yerde yardım edin...

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99

Oyla:

ŞiRvan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sirvan
Cihazım
Mi 9t
Konular
8

HER YERE BAKTIM İNTERNETTEN KİMSE Mİ 9T PRO BATARYA DEGİŞİMİ YOK HİÇBİR TURK SİTESİDE SATMIYOR OLSA ALACAM KENDİM YAPARIM... CİNLİ SİTELERDE URUNU COK GEC YOLLUYOR 1 - 2 AY TELSİZ NE YAPARIM YAW DAHA ERKEN GELMESİ İÇİN BİRSEY YOK MU?

Oyla:

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
aliexpresten 20 gün içinde gelir havayolu olan şirketlerden alın ayrıca 1 dolar kargo ücretini ödeyin takipli olur hızlı gelir.olmadı servise verin bir kaç güne kadar tamir olur.fiyat yüksek olur.

Oyla:

ŞiRvan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sirvan
Cihazım
Mi 9t
Konular
8
aliexpresten 20 gün içinde gelir havayolu olan şirketlerden alın ayrıca 1 dolar kargo ücretini ödeyin takipli olur hızlı gelir.olmadı servise verin bir kaç güne kadar tamir olur.fiyat yüksek olur.
kardeşim servis yok bulamıyorum nerden bulabilirim telefon numarasını verebilirmisin... aliaxpresten almak istiyorum 1 dolar fazla verırsem 20 gunden daha erkenmi gelir...

Oyla:

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
20 günden erken gelir geçte gelebilir kir bir haftada da gelen var ama kargo parası pahalı.aslında ürünler bir haftada ülkemizde oluyor gümrük ve ptt ağır çalılıyor.bir ara kargo firmasının birisyle anlaşmışlardı ama daha geçiş yapılmadı.

Oyla:
Üst Alt