Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Pixel Experience Rom Android 10 (Offical) 10.07.2020

BurakBagriyanik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
RedMi K20 PRO 8
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...
Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın...

ROM OS Sürüm:
Android 10
ROM Çekirdek: Linux 4.x
Dayalı: AOSP

Değişiklikler
* Geliştirilmiş Fod
* Aod üzerinde gelişmiş otomatik parlaklık
* Diğer düzeltmeler

Kurulum
Twrp wipe den format data reboot recovey
Dalvik art cache,cache,system,data dalvik,vendor wipe.
Vendor - FirmWare kurun
Romu kurun
Reboot recovery
Magisk kurun
DFE kurun
Reboot
Güle güle kullanın

Bilgilendirme
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler.

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.

İndirme Linkleri

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle,iyi forumlar..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...
Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın...

ROM OS Sürüm:
Android 10
ROM Çekirdek: Linux 4.x
Dayalı: AOSP

Değişiklikler
* Geliştirilmiş Fod
* Aod üzerinde gelişmiş otomatik parlaklık
* Diğer düzeltmeler

Kurulum
Twrp wipe den format data reboot recovey
Dalvik art cache,cache,system,data dalvik,vendor wipe.
Vendor - FirmWare kurun
Romu kurun
Reboot recovery
Magisk kurun
DFE kurun
Reboot
Güle güle kullanın

Bilgilendirme
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler.

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.

İndirme Linkleri

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle,iyi forumlar..
Merhaba , tarif edilene gore yaptım fakat hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz bendir kuruyorum sonra rom yukle diyorum eror hatası alıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tarif edilene gore yaptım bendir kurdum sonra rom kurmak istediğimde böyle bir hata aldım

Ekli dosyalar

• IMG20201023095436.jpg
    IMG20201023095436.jpg
    2,6 MB · Görüntüleme: 21
  • IMG20201023095454.jpg
    IMG20201023095454.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 20
  • IMG20201023095459.jpg
    IMG20201023095459.jpg
    2,8 MB · Görüntüleme: 20
  • IMG20201023095537.jpg
    IMG20201023095537.jpg
    2,7 MB · Görüntüleme: 22
  • IMG20201023095759.jpg
    IMG20201023095759.jpg
    2,6 MB · Görüntüleme: 23

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Merhaba , tarif edilene gore yaptım fakat hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz bendir kuruyorum sonra rom yukle diyorum eror hatası alıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tarif edilene gore yaptım bendir kurdum sonra rom kurmak istediğimde böyle bir hata aldım
Hataya göre indirilen rom dosyası bozulmuş diyor. Tekrar indirip yüklemeyi deneyin.

acarjudge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Konular
5
USB 3.0 bellek taktigimda MIUI file manager izin lazım diyor. Evet dememe rağmen bellek içeriğini göremiyorum. Çözümü nedir acaba

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Rom Un linkinden ve kendi sayfasından da indirip denedim ne yazıkki aynı sorunu yaşıyorum ?
Usta ilk önce vendor yüklemelisiniz sonra romu flaşlayın yine hata verirse maalesef önce orjinal fastboot romu yükleyin sonra twrp yeniden yükleyin bu sefer 4 wipe yapmayın sadece format data yes deyip reboot recovery önce vendor sonra romu flaşlayın tabi fastboot romu yükledikten usb hata ayıklama vs açmayı unutmayın geliştirici seçenekler inden

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Sizce bu rom mu yoksa Xiaomi Eu Stabil mi tercih edilmeli bir de bu rom OTA üzerinden güncelleme alıyor mu? Almıyorsa bile güncelleme bildirimleri geliyor mu yoksa forumlarda sürekli kontrol mü etmek lazım yeni sürüm geldi mi diye ?

Apoly

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
MI 9T Pro
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
27
Sizce bu rom mu yoksa Xiaomi Eu Stabil mi tercih edilmeli bir de bu rom OTA üzerinden güncelleme alıyor mu? Almıyorsa bile güncelleme bildirimleri geliyor mu yoksa forumlarda sürekli kontrol mü etmek lazım yeni sürüm geldi mi diye ?
Ben uzun süre pixel rom kullandım, fakat şimdi eu beta kullanıyorum. Eu beta son sürüm, pil ve optimizasyon olarak bir tık iyi.

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Pixel Experience sitesinde Android 11 stable sürümü gelmiş sanırım. Birde plus edition diye bir sürüm var. Bunlar arasındaki fark nedir?
3 tane Pixel sürümü var: Pixel Experience, Plus Edition ve Extended şeklinde.
Birde şu an eu stable v.12.0.6.0 sürümündeyim, AOSP romlar içerisinde en iyi olan rom experience mi?

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Pixel Experience sitesinde Android 11 stable sürümü gelmiş sanırım. Birde plus edition diye bir sürüm var. Bunlar arasındaki fark nedir?
Birde şu an eu stable v.12.0.6.0 sürümündeyim, AOSP romlar içerisinde en iyi olan rom experience mi?
Evox da oldukça başarılı deneyebilirisiniz. Ayrıca yeni crDroid çıktı ona da bakabilirsiniz.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Pixel Experience Normal ve Plus versiyonu aynı geliştirici ekibin. Plus'un genelde bir tık daha fazla yapılandırması oluyor. Pixel Extended ise farklı geliştirici ekibin romu. Forumda konusu mevcut. Pixel Experience'den daha fazla özelleştirmesi mevcut.

Pixel Experience genelde Google Pixel cihaz deneyimi yaşamak için geliştirilen stabil romlardır. Android 10 romlar öyleydi. A11 versiyonlarını denemedim.

En iyi rom kavramı kullanıcının isteklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Mesela ben ArrowOS A11 Vanilla Varyantı kullanıyorum. Minimalist, pil ve performans konusunda gayet başarılı ve stabil bir rom.

Üst Alt