MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Global 12.5.1.0 RFKMIXM İndirme Bağlantısı

TiRaNTx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi pro
Konular
5
Arkadaşlar Benim Telefona Hala Güncelleme Gelmedi Mi 9T Pro 12.0.6.0 Da kaldı Sorun Nedir Acaba
Bende de öyle.
Şimdi telefona direk ota linkini indirsem ayarlardan paket yüklemeden yapsam olur mu acaba

Düzeltme 12.5.2 yi ota bağlantısından indirdim paket hatası dedi yüklemedi.

12.5.1 sürümün ota indirme bağlantısı var ise birde onu deneyeyim.
Telefonda twrp yok ve pc ye bağlayamıyorum tanımıyor.

Son düzenleme:

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Bende de öyle.
Şimdi telefona direk ota linkini indirsem ayarlardan paket yüklemeden yapsam olur mu acaba

Düzeltme 12.5.2 yi ota bağlantısından indirdim paket hatası dedi yüklemedi.

12.5.1 sürümün ota indirme bağlantısı var ise birde onu deneyeyim.
Telefonda twrp yok ve pc ye bağlayamıyorum tanımıyor.
driverları kurarsan tanır bilgisayar

TiRaNTx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi pro
Konular
5
driverları kurarsan tanır bilgisayar
Driverlar kurulu zaten. Ayrıca mi9t de var onu takınca direk mi9t diye tanıyor. Ama bunda usb aygıt bozuk diyor tanımıyor. Birçok yerde cevap aradım ama yok. Bazı aynı sorunu yaşayan kişiler şarj sokentinden kaynaklı diyorlar. Şimdi şarj soketi aldım bugün teslim edilecek takıp deneyeceğim artık. İşin garip yanı turbo şarj falan çalışıyor sadece ara sıra kopma gibi oluyor anlık geri geliyor misal %20 olunca. Veya ilk taktığımda.

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
orjinal şarj boardı zor bulursunuz çıkma felan varsa daha güvenli olur

TiRaNTx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi pro
Konular
5
orjinal şarj boardı zor bulursunuz çıkma felan varsa daha güvenli olur
Aldığım sokette sorun çıktı. İlk başta herşey güzeldi. Ama 1-2 saat kullanım sonrası birden hat gitti. Sim2 yeri bozuldu. Ne yaptıysamda düzelmedi. Geri iade ettim. Turbo şarjda ve pc ye bağlanmada hiçbir sorun yoktu. Neyse bugün satıcıya teslim olacak hepsiburadadan almıştık iade alacaklarmı bakalım. Sıkıntılılar bu konularda.
Neyse bu sefer çarşıya gittim araştırdım bizim Adana da mısır çarşısı var orada bir dükkanda buldum. Eve getirdim taktım 2 gündür kullanıyorum günde 3 kez şarjı bitirip %1 e kadar düşürüp tekrar %100 olana kadar şarj ettim. Turbo şarj oluyor pcye bağlantıda sorun yok hat çekiminde sorun yok. Bu arada bataryam %70 değerinde çıktı sağlığı. Oyun oynayan biri değilim genelde sosyal medya ve diğer telefon işleri. Günü iyi kötü çıkartıyorum. Durum bu. Şimdide güncellemeyi deneyeceğim.

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Aldığım sokette sorun çıktı. İlk başta herşey güzeldi. Ama 1-2 saat kullanım sonrası birden hat gitti. Sim2 yeri bozuldu. Ne yaptıysamda düzelmedi. Geri iade ettim. Turbo şarjda ve pc ye bağlanmada hiçbir sorun yoktu. Neyse bugün satıcıya teslim olacak hepsiburadadan almıştık iade alacaklarmı bakalım. Sıkıntılılar bu konularda.
Neyse bu sefer çarşıya gittim araştırdım bizim Adana da mısır çarşısı var orada bir dükkanda buldum. Eve getirdim taktım 2 gündür kullanıyorum günde 3 kez şarjı bitirip %1 e kadar düşürüp tekrar %100 olana kadar şarj ettim. Turbo şarj oluyor pcye bağlantıda sorun yok hat çekiminde sorun yok. Bu arada bataryam %70 değerinde çıktı sağlığı. Oyun oynayan biri değilim genelde sosyal medya ve diğer telefon işleri. Günü iyi kötü çıkartıyorum. Durum bu. Şimdide güncellemeyi deneyeceğim.
miui 14 eu romu kurun şarj çok az gidiyor denemeni tavsiye ederim

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16