MIUI 12 Mi 9T PRO / K20 PRO - Eu Stable Rom V12.0.6.0 QFKCNXM Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
V 12.0.1.0'den ota üzerinden V 12.0.2.0'a geçiş yaptım geçerken sistem sıfırlamaları yapmadım. Herhangi bir sorun olmadı fakat bildirim çubuğunda sistem güncelleme (running in background) yazıyor. Uygulamalardan sistem güncellemeyi açıp belleği temizleyince gidiyor fakat her yeniden başlattığımda geliyor. Bildirimin üzerine tıkladığımda da bir şey olmuyor. Sanırım bug olmuş.
Ayarlardan uygulamalara gir, sistem güncelleme uygulamasını bulup verileri temizle ve devre dışı bırak gitsin. nasıl olsa manuel güncelliyoruz :)

ibrahimhalilmes

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi9t pro
Konular
3
Eu stabil 11 deyim geçmemek için zor tutuyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Bu haftasonu yüklemeyi düşünüyorum. Yükleyen var mı aramızda? Aman bulaşma bu sürüm sıkıntı şunu yükle diyeceğiniz önerilere de açığım.

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Bu haftasonu yüklemeyi düşünüyorum. Yükleyen var mı aramızda? Aman bulaşma bu sürüm sıkıntı şunu yükle diyeceğiniz önerilere de açığım.

Ben çıktığı günden beri kullanıyorum. Şimdiye kadar otomatik parlaklığın Facebook kullanırken sapıtması dışında bir hatayla karşılaşmadım. Şarjı da miui 11 ile aynı, hatta daha iyi diyebilirim. (12.0.1.0 sürümünü 4 wipe ile temiz kurulum yapmıştım, bunun üzerine 12.0.2.0 sürümünü 2 wipe ile güncelledim.)

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Ben çıktığı günden beri kullanıyorum. Şimdiye kadar otomatik parlaklığın Facebook kullanırken sapıtması dışında bir hatayla karşılaşmadım. Şarjı da miui 11 ile aynı, hatta daha iyi diyebilirim. (12.0.1.0 sürümünü 4 wipe ile temiz kurulum yapmıştım, bunun üzerine 12.0.2.0 sürümünü 2 wipe ile güncelledim.)
Deneyimlerini paylaştığın için teşekkür ederim

ibrahimhalilmes

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi9t pro
Konular
3
yeni sürümde öyle bir hata aldınız mı

ayhancetin1969

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayhan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
4
Bir sorum olacak, MIUI 11 EU rom üzerine kirli flaş yaptım (wipe Dalvik / Art Cache - Cache) Konu sahibinin başlığında Magisk kurulumu da istenmiş. Acaba root yapma zorunluluğu var mı? Yoksa yeni ROM'da bu versiyon magisk çalışır şeklinde bir bilgi mi?

okyanus411

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8se
Konular
0
Yeni bir telefon numarasını mevcut kişiye eklemeye kalkınca kilitleniyor, ama rehberden girip ekleme yapılabiliyor, şarj MIUI 11 e göre biraz daha hızlı ama görsellik güzel onun için kullanmaya devam

Üst Alt