Soru Mi 9T Pro için Custom Rom önerisi

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda Mi 9T Pro aldım global rom yüklü geldi. Bugün forumdaki konulara bakarak cihazın kilidini açtım. Rom yüklemek istiyorum çünkü MIUI da herşey ters. Parlaklık kaydırıcısı bile canımı sıktı çok. Sorum şu ki IMEI kaybı olur mu, resmi twrp çalışması göremedim hepsi unofficial gözüküyor. xda'da birçok rom var aralarındaki farkı anlayamadım. Yakında miui11 gelir diye düşünüyorum ona dönüşte sorun olur mu Xiaomi cihazlar custom rom konusunda nasıldır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Tamamen seninle aynı kafadayım. Sanırım en mantıklısı miui 11 bekleyip öyle romlamak. Her romda farklı farklı sıkıntılar var. Biz son kullanıcıya hitap eden global ve eu rom sanirim

Oyla:

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Tamamen seninle aynı kafadayım. Sanırım en mantıklısı miui 11 bekleyip öyle romlamak. Her romda farklı farklı sıkıntılar var. Biz son kullanıcıya hitap eden global ve eu rom sanirim
eu rom olayını da tam anlayamadım hocam bizimkinden farkı nedir? Xiaomi den bağımsız yayınlanan bi çalışma sanırım modlanmış şekilde

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Oyla:

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda Mi 9T Pro aldım global rom yüklü geldi. Bugün forumdaki konulara bakarak cihazın kilidini açtım. Rom yüklemek istiyorum çünkü MIUI da herşey ters. Parlaklık kaydırıcısı bile canımı sıktı çok. Sorum şu ki IMEI kaybı olur mu, resmi twrp çalışması göremedim hepsi unofficial gözüküyor. xda'da birçok rom var aralarındaki farkı anlayamadım. Yakında miui11 gelir diye düşünüyorum ona dönüşte sorun olur mu Xiaomi cihazlar custom rom konusunda nasıldır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Pixel Experience (official var) ve Evolution X bu iki romu şiddetle tavsiye ediyorum. Bende custom kullanıyorum her zaman, İmei kaybı olmuyor pocophone cihazımda eu üzerine kurdum twrp üzerinden doğal olarak sıkıntı çıkmadı.

Oyla:
Üst Alt