Yardım Mi 9T Pro ekran kırmızımsı yardım

gonyali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Merhaba mi 9 t pro kullanıyorum ekranda wallpaper de yüzümüzün rengi kırmızımsı ekran gözümü acıtıyor varmıdır bunun ayarı bir formülü teşekkürler telefonun ekranı gözümü çok acıtıyor

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam Mi 9T de öyle bir sorunla karşılaşmadım hiç, konuyu Mi 9T Pro'nun bölümüne açarsanız belki aynı sorunu yaşayanlara denk gelirsiniz.

gonyali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Mi 9T de öyle bir sorunla karşılaşmadım hiç, konuyu Mi 9T Pro'nun bölümüne açarsanız belki aynı sorunu yaşayanlara denk gelirsiniz.
Çok sağol kardeşim galiba satacam telefonu amoled ekran gözümü yoruyor

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Çok sağol kardeşim galiba satacam telefonu amoled ekran gözümü yoruyor
Tercih meselesi tabi hocam. Ama genelde asıl yoran IPS LCD ekranlardır renkler daha soğuk olduğundan dolayı.

Bu arada Okuma modu ve renk şeması ayarlarınızı kontrol ettiniz mi? Okuma modunuz açıksa ekran biraz daha kızarık gösterir renkleri aynı şekilde Renk şeması (Bazu Romlarda Renk Uyumu da yazabilir) Doygun olarak seçilmiş olabilir.

gonyali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tercih meselesi tabi hocam. Ama genelde asıl yoran IPS LCD ekranlardır renkler daha soğuk olduğundan dolayı.

Bu arada Okuma modu ve renk şeması ayarlarınızı kontrol ettiniz mi? Okuma modunuz açıksa ekran biraz daha kızarık gösterir renkleri aynı şekilde Renk şeması (Bazu Romlarda Renk Uyumu da yazabilir) Doygun olarak seçilmiş olabilir.
Okuma modunu açtım kardeşim diğer türlü kullanmak zorlaştı ekran kararıyor harfler aydınlık kalıyor gözümü mahfetti göz doktoruna gittim 3 damla 1 merhem ve gözlük verdi okuma modum hep açık renk şeması iptal okuma modundan dolayı bu şekilde kullanıyorum

+ Olarak gözlüğe mavi ışık filtresi yaptırdım

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Okuma modunu açtım kardeşim diğer türlü kullanmak zorlaştı ekran kararıyor harfler aydınlık kalıyor gözümü mahfetti göz doktoruna gittim 3 damla 1 merhem ve gözlük verdi okuma modum hep açık renk şeması iptal okuma modundan dolayı bu şekilde kullanıyorum

+ Olarak gözlüğe mavi ışık filtresi yaptırdım
Anladım hocam geçmiş olsun.

Üst Alt