Rom Mi 9T Pro BLİSS v12.12 Aosp Rom (VİDEO)

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 413
  • Görüntüleme 28K

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
kilit ekranında çift tıklayınca ekranı uyandırma seçeneğini aktif hale getirdim ancak çalışmıyor. nerede hata yapıyorum?

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
İlk mesajdaki FWyi yükledikten sonra ROMun kuruluma aşamaında "e3004: this device is for device pyxis, this device is raphael" diye hata verip durdu yükleme.
yardımcı olabilecek var mı?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
İlk mesajdaki FWyi yükledikten sonra ROMun kuruluma aşamaında "e3004: this device is for device pyxis, this device is raphael" diye hata verip durdu yükleme.
yardımcı olabilecek var mı?
Hocam ya cihazınız 9T Pro/K20 Pro değil ya da indirdiğiniz dosya cihazınıza ait değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

OzgurSah hocam, Bliss Raphael için son çıkan romu linkten indirebilirsiniz.

Son düzenleme:

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
Hocam ya cihazınız 9T Pro/K20 Pro değil ya da indirdiğiniz dosya cihazınıza ait değil.

cihazım 9t pro, ilk mesajdaki linke tıkladığımda çıkan sayfada en üstte son sürümü indir seçeneğine tıkladım, Bliss versyonuymuş. Teşekkürler uyarın için

hocam ROMu hallettim şimdi de Gapps hata verdi, error code:64 unmounting portitions

Edit: hallettim

Son düzenleme:

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
cihazım 9t pro, ilk mesajdaki linke tıkladığımda çıkan sayfada en üstte son sürümü indir seçeneğine tıkladım, Bliss versyonuymuş. Teşekkürler uyarın için

hocam ROMu hallettim şimdi de Gapps hata verdi, error code:64 unmounting portitions

Edit: hallettim
Rica ederim ne demek hocam, hayırlı olsun.

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
Rica ederim ne demek hocam, hayırlı olsun.
ilk kez AOSP Rom kurdum acaip yabancılık çekiyorum, Google Drivedan yedeklediğim eski telefon bilgilerini bile geri yükleyemedim, telefonunkini değil android box'ın yedeğini gösteriyor sadece, vallahi işimiz var

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
ilk kez AOSP Rom kurdum acaip yabancılık çekiyorum, Google Drivedan yedeklediğim eski telefon bilgilerini bile geri yükleyemedim, telefonunkini değil android box'ın yedeğini gösteriyor sadece, vallahi işimiz var
Alışırsınız hocam, alıştıktan sonrada kolay kolay MIUI aramazsınız.

GDrive'da yedek oluşturmadığım için bilemiyorum ama bir şekilde manuel olarak seçebilmeniz lazım. Hangi GApps paketini yüklediniz, eğer Pico falan ise birçok servis içinde bulunmuyor.

Tavsiyem bundan sonraki yedekler için SwiftBackup kullanmanız yönünde olacaktır.

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
Alışırsınız hocam, alıştıktan sonrada kolay kolay MIUI aramazsınız.

GDrive'da yedek oluşturmadığım için bilemiyorum ama bir şekilde manuel olarak seçebilmeniz lazım. Hangi GApps paketini yüklediniz, eğer Pico falan ise birçok servis içinde bulunmuyor.

Tavsiyem bundan sonraki yedekler için SwiftBackup kullanmanız yönünde olacaktır.
Kurulumda pico tavsiye edildiği için pico yüklemiştim ama alışamadım bir türlü, hazır bilgisayar başındayken EU stabilin yeni versiyonunu kurdum. AOSP çok akıcıydı ama alışık olmayınca zorlandım, Eu stabile biraz takılayım tekrar bir ara denerim Bliss'i.

Çok sağolun yardımlarınız için

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Kurulumda pico tavsiye edildiği için pico yüklemiştim ama alışamadım bir türlü, hazır bilgisayar başındayken EU stabilin yeni versiyonunu kurdum. AOSP çok akıcıydı ama alışık olmayınca zorlandım, Eu stabile biraz takılayım tekrar bir ara denerim Bliss'i.

Çok sağolun yardımlarınız için

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Anladım hocam, rica ederim, her zaman bekleriz (◔‿◔)

menelan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
menelan
Cihazım
9T Pro
Konular
5
bu romu yukledim ancak şöyle bir sorunum var: telefonuma arama geliyor, telefon çalıyor ancak ekranda kimin aradığını göremiyorum ve telefonu acamiyorum. Sadece zil sesi çalıyor o kadar. ben çağrıyı yanıtlamadigim için cevapsız çağrı olarak bildirimde düşüyor arayan kişi. bunu nasıl duzeltebiliriz?

Üst Alt