Yardım Mi 9T Pro Arka 2 kamerası çalışmıyor

pablosqy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mİ 6
Konular
5
Sadece zoom yapan kamera çalışıyor. Diğer modlarda kameraya bağlanılamıyor lütfen yeniden başlatın hatası alıyorum.

Telefonu 2.el bu şekilde aldım eğer problem yazılımdan ise bir çözümü var mıdır ? Donanımsalsa yaptıracam zaten.

SeDark

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
22
*#*#64663#*#* - kodu kullanarak factory test menüsüne keçiş yapın. Menü'den kamera testini bularak her kamera için çalıştırınız. Bahsetdiğiniz kameralar orada çalışırsa sorun yazılımsaldır, çalışmazsa büyük ihtimal donanımsaldır fakat yinede Stock Romu cihaza tekrar kurmadan tam emin olamazsınız. Her ihtimalde Stock Romu tekrar kurmanız gerekeçektir, forumda ki rehberlerden faydalanarak yapabilirsiniz.

Oyla:

Woxly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
XİAOMİ REDMİ S2
Konular
3
İkinci el bir telefonsa bana göre bence yazılımsal değilde senden önceki kullanıcının hatası olabilir ama yinede yazılımsal olup olmadığına bir bak gözden geçir ikinci el telefonlarda bu tür sorunlarla çok karşılaşılıyor onun için dikkatli okuyup gözden geçirip satın alınız hayırlı forumlar.

Oyla:

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
ka
Sadece zoom yapan kamera çalışıyor. Diğer modlarda kameraya bağlanılamıyor lütfen yeniden başlatın hatası alıyorum.

Telefonu 2.el bu şekilde aldım eğer problem yazılımdan ise bir çözümü var mıdır ? Donanımsalsa yaptıracam zaten.
kardeşim persist falan sakın kurma yoksa l1 sertifikası gider mümkünse rom kur tekrar, illa persist kurarsan eski persist yedeğini mutlaka al

Son düzenleme:
Oyla:

pablosqy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mİ 6
Konular
5
İkinci el bir telefonsa bana göre bence yazılımsal değilde senden önceki kullanıcının hatası olabilir ama yinede yazılımsal olup olmadığına bir bak gözden geçir ikinci el telefonlarda bu tür sorunlarla çok karşılaşılıyor onun için dikkatli okuyup gözden geçirip satın alınız hayırlı forumlar.
Hocam 1800 e aldım çok uyguna geldi bakalım artık en kotu değiştiricem kamerayı

Oyla:

Woxly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
XİAOMİ REDMİ S2
Konular
3
Hocam 1800 e aldım çok uyguna geldi bakalım artık en kotu değiştiricem kamerayı
Değiştirmek istersenizde güvenilir birine veya teknik servisine götürün ki böyle bir sorunla karşılaşmayın hayırlı akşamlar hocam

Oyla:

SEFA5561

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Serhan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Güvenlik uygulamasi/ Araçlar/ Donanım testi yapabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt