Soru Mi 9t pro arama kaydi

xxmustyxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
Arkadaşlar sürekli telefonda konuştuğum için ve bazen ispat gerektiği veya müşterilerimin ne istediğini unutmamak için cagrilardaki kaydı tutmak istiyorum daha önce 9 se kullaniyordum kendi içinde ozlelligi vardı 9t proda Google uygulamalarında maalesef böyle birşey yok. Konularda gezinirken bı arkadaşımız bu konuyla alakalı Google uygulamasını kaldırıp MIUI arama ve mesaj uygulamasının nasıl yuklenecegini anlatmis ama bende çalışmadı telefon durduruldu hatası aldım hep. Telefonumda twrp var ve rootlu bu konudan muzdarip olan başına gelmiş farklı romlar denemiş olan bı arkadaşımız varmı ses kaydı stabil çalışan MIUI uygulamaları olan bı rom onerirmisiniz lütfen gerçekten ihtiyacım var şimdiden sagolun

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Laucher APK olarak kurulmuyor mu deneme firsatiniz olmadı galiba bu arada India romda MIUI 12 de Google uygulamalari gelmezmi dersiniz?
Gelmez bence hocam. Apk olarak yüklemeyi deneyenler olmuş ancak başarılı olan görmedim. O yüzden denemedim bile. Poco laucnherın kendince güzel özellikleri de var ancak dediğim gibi alışma meselesi.

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

xxmustyxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
hindistan romunu kurdum poco launcher hosuma gitmediği için custom rom yüklemeye karar verdim ve miui 12.1 revos 20.6.24 son sürümmüş indirdim recoveryden kurdum gayet güzel çalışıyor
temalarda sıkıntı yaşamaya başlamıstım istediğim evvelden kullandığım temayı magazada bulamıyordum bende orjinal mi theme apk sını buldum yükledim su an sıkıntısız çalısıyor arkadaşlar ilginize bilginize tesekkür ederim

Oyla:
Üst Alt