Soru Mi 9t pro arama kaydi

xxmustyxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
Arkadaşlar sürekli telefonda konuştuğum için ve bazen ispat gerektiği veya müşterilerimin ne istediğini unutmamak için cagrilardaki kaydı tutmak istiyorum daha önce 9 se kullaniyordum kendi içinde ozlelligi vardı 9t proda Google uygulamalarında maalesef böyle birşey yok. Konularda gezinirken bı arkadaşımız bu konuyla alakalı Google uygulamasını kaldırıp MIUI arama ve mesaj uygulamasının nasıl yuklenecegini anlatmis ama bende çalışmadı telefon durduruldu hatası aldım hep. Telefonumda twrp var ve rootlu bu konudan muzdarip olan başına gelmiş farklı romlar denemiş olan bı arkadaşımız varmı ses kaydı stabil çalışan MIUI uygulamaları olan bı rom onerirmisiniz lütfen gerçekten ihtiyacım var şimdiden sagolun

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu romu yükleyebilirsiniz...

Oyla:

xxmustyxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
Ustam şu an MIUI 12 yüklü telefonumda bundan dolayı herhangi bi sorun çıkarır mı ekledigin romlarin ikisinde de arama ve mesaj Google uygulaması değil dimi teşekkür ederim ilgin için simdiden

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ustam şu an MIUI 12 yüklü telefonumda bundan dolayı herhangi bi sorun çıkarır mı ekledigin romlarin ikisinde de arama ve mesaj Google uygulaması değil dimi teşekkür ederim ilgin için simdiden

İlk link rom linki, diğeri nasıl yükleme yapabilirimin cevabı Yes~~

Linkleri dikkatlice okuyup/inceleyin lütfen...

Oyla:

xxmustyxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
İlk link rom linki, diğeri nasıl yükleme yapabilirimin cevabı Yes~~

Linkleri dikkatlice okuyup/inceleyin lütfen...
Özür dilerim aceleden dikkatli bakmamisim inceledim şimdi ama hala çözülmeyen bı kaç sorun varmış romu kuran kullanan bildiğiniz biri varmı direk onunla iletisime geçsem tema dışında rehbere numara ekleyememe gibi sorunlar varmış akliam takılanları sorsam

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Özür dilerim aceleden dikkatli bakmamisim inceledim şimdi ama hala çözülmeyen bı kaç sorun varmış romu kuran kullanan bildiğiniz biri varmı direk onunla iletisime geçsem tema dışında rehbere numara ekleyememe gibi sorunlar varmış akliam takılanları sorsam

Cihazın ana konusunu inceleyebilirsiniz...

Oyla:

muratyaniik52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi9tpro
Konular
3
hindistan romu kurabilirsiniz,bende tam olarak sizin sebepten bu romu kullaniyorum ve cok stabil. kullandigim surum 11.0.6 12 gelecek bir kac gune...

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

xxmustyxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
hindistan romu kurabilirsiniz,bende tam olarak sizin sebepten bu romu kullaniyorum ve cok stabil. kullandigim surum 11.0.6 12 gelecek bir kac gune...

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu romu nasıl inceleyebilirim Google uygulaması yok dimi arama kaydida var valla çok sevindim şu an 12 kullanıyorum ama 11 e geçerim hemen hiç sorun değil link varmı ustam

Oyla:

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Bu romu nasıl inceleyebilirim Google uygulaması yok dimi arama kaydida var valla çok sevindim şu an 12 kullanıyorum ama 11 e geçerim hemen hiç sorun değil link varmı ustam
Evet Google yerine miui arama ve mesajlaşma var. Arama kaydı var yani. Ancak launcher olarak poco launcher geliyor. Miui in kendi launcherı yok. Alışamadığım için hindistan romu kullanamamıştım.

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

xxmustyxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
Evet Google yerine miui arama ve mesajlaşma var. Arama kaydı var yani. Ancak launcher olarak poco launcher geliyor. Miui in kendi launcherı yok. Alışamadığım için hindistan romu kullanamamıştım.

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Laucher APK olarak kurulmuyor mu deneme firsatiniz olmadı galiba bu arada India romda MIUI 12 de Google uygulamalari gelmezmi dersiniz?

Oyla:
Üst Alt