Soru Mi 9T pro alacağım nelere dikkat etmeliyim

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Merhaba arkadaşlar ikinci el mi 9t pro alacam cihazı nasıl kontrol edebilirim xioami cihazlarda yeniyim, adam cihaz temiz falan diyor 2.250 tl fiyatta anlaştık 2.400 den düştü bu fiyata sizce alınır mı ?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Geri verin kullanmayın, orijinal gibi olmaz..
Adam sattı bi kere geri almaz ki baya test ettim falan dokunmatikte hiçbir problem yok ekran falan parlaklık olması gerektiği gibi sadece değiştirilmiş olması sıkıcı

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Adam sattı bi kere geri almaz ki baya test ettim falan dokunmatikte hiçbir problem yok ekran falan parlaklık olması gerektiği gibi sadece değiştirilmiş olması sıkıcı

Hasarsız olanlarla aynı fiyata almışsınız ?

Araç alırken bile boyalı/değişeni olunca olmayan ile aynı fiyat olmuyor :?

Madem iade şansı yok,mecbur bu haliyle kullanıp kafaya takmayacaksınız ekranı.....

Hayırlı olsun...

Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Şuan o fiyatlara sıfır bulunmuyor ne yazık ki. Genelde 2700 civarına çıkmış fiyatlar stok ve yeni cihaz gelemediği için. Düşük fiyatlı ilanların neredeyse hepsine yazmıştım zamanında kimse koyduğu fiyata vermiyordu.

Oyla:

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
Şu günlerde fiyatlar ne kadar oldu bilmiyorum ama ülkemizde korona başlamasından önceki hafta 12 Mart'ta dolar 6.70 lere çıktığı zaman almıştım . 2400 fiyatlar vardı tüm internette. kime sorduysam ya kalmadı yada eski fiyat diyip fırsatçılık yaptılar. Telefonsuz kalınca mecburen almak durumunda kaldım. 3100 den 3000 e peşin deyince anca düştü. İzmir'de bir yerde vardı , elinde iki adetten birini ben aldım. Söyenildiğine göre global versiyon üretimi durmuş mi 9t pro'nun biraz da ondan fiyatlar uçmuş. Sıfır kapalı kutu ellenmemiş cihaz olduğundan almıştım. Açılmış sonra yeniden jelatinlenip paketlenmiş, sıfırmış gibi görünen, imei oynanmış, rom atılmış. ikinci ele düşmüş yada kısa süre kullanılmış ama sıfır fiyatına satan çok var ki , dikkat edin derim.

Oyla:
Üst Alt