Yardım Mi 9t on kamera

Yakup.bsdgn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Merhabalar,
Telefonumu daha yeni aldım,miu11 güncellemesi sonrası mi oldu bilmiyorum ama mi9t telefonumda on kameranin açılış ve kapanisindaki efekt telefonun üst çerçevesini tamamen kapsıyor nerdeyse.daha önce sadece pop ip kameranin ışığı yanıyordu şimdi üst çerçevenin tamami nerdeyse.sorun mu sizce

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Cok garip bir durum ama bunun sorun oldugunu dusunen ilk kisi siz degilsiniz. Daha once telefonu garantiye mi gondersem diye soran da oldu. Acaba bende mi sorun var diye dusunuyorum bazen...

Yakup.bsdgn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Cok garip bir durum ama bunun sorun oldugunu dusunen ilk kisi siz degilsiniz. Daha once telefonu garantiye mi gondersem diye soran da oldu. Acaba ben de mi sorun var diye dusunuyorum bazen...

Bu güncelleme ile alakalı bir durum mu?bende haftasonu garantiye götürmeyi dusunuyordum

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Bu güncelleme ile alakalı bir durum mu?bende haftasonu garantiye götürmeyi dusunuyordum
Guncelleme ile geldi. Boyle bir efekt eklemisler hos dursun diye. Kamera efektlerini kapatinca kapaniyor (malesef kamera cikarken yanan isik da kapaniyor tabi)
O kadar kotu mu gorunuyor gercekten sizce. Bozulmus gibi mi gorunuyor?

Yakup.bsdgn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Guncelleme ile geldi. Boyle bir efekt eklemisler hos dursun diye. Kamera efektlerini kapatinca kapaniyor (malesef kamera cikarken yanan isik da kapaniyor tabi)
O kadar kotu mu gorunuyor gercekten sizce. Bozulmus gibi mi gorunuyor?

Gerçekten çok kötü.hic efekt e benzemiyor maalesef.bugun fark ettim.direk araştırmaya başladım.ust çerçeve orantısız bi şekilde rengi degisiyor

Üst Alt