Soru Mİ 9T MIUI 12.07 güncelleme sonrası telefon açılmıyor

harunayaz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
Mİ9T
Konular
2
Merhabalar Mİ9T 6-128 kullanıcısıyım MIUI 12.07 güncellemesi geldi telefon şarzı %95 iken wifi üzerinden indirme yapıldı telefonu yeniden başlat yazısı çıktı ve yazıya bastım ve ardından telefon kapandımı ekranmı gitti sadece anlamadım . ses açma kapama güç düğmesi ile birlikte hepsini denedim ekran gelmiyor. şarja takınca ses geliyor ama . sanki telefon açık ama ekran yok gibi . güç düğmesine 2 defa basıyorum kamera ışığı yanıyor. bildirim sesi geliyor arada. ama ekran siyah kaldı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Merhabalar Mİ9T 6-128 kullanıcısıyım MIUI 12.07 güncellemesi geldi telefon şarzı %95 iken wifi üzerinden indirme yapıldı telefonu yeniden başlat yazısı çıktı ve yazıya bastım ve ardından telefon kapandımı ekranmı gitti sadece anlamadım . ses açma kapama güç düğmesi ile birlikte hepsini denedim ekran gelmiyor. şarja takınca ses geliyor ama . sanki telefon açık ama ekran yok gibi . güç düğmesine 2 defa basıyorum kamera ışığı yanıyor. bildirim sesi geliyor arada. ama ekran siyah kaldı.
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
Cihazın güç tuşuna uzun süre(15 sn kadar) basılı tutun telefon zorla yeniden başlayacak ve mi logosunu göreceksiniz.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Fastboot moduna almayı denediniz mi ses kısma + güç tuşuna uzun basın

harunayaz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
Mİ9T
Konular
2
Cihazın güç tuşuna uzun süre(15 sn kadar) basılı tutun telefon zorla yeniden başlayacak ve mi logosunu göreceksionuda
onuda denedim titreşim oluyor ama ekran hiçbir şekilde gelmiyor ne yapacağım bilmiyorum

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Garanti var mıydı?

harunayaz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
Mİ9T
Konular
2
Fastboot moduna almayı denediniz mi ses kısma + güç tuşuna uzun basın
evet onuda denedim ama malesef ekran yok. fastboot moduna ekran gelmesede aldım pc gördü ve Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yaptık. ama yinede ekran gelmiyor. tuş kilit sesi geliyor şarz sesi geliyor bildirim sesi geliyor. ama ekran yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Garanti var mıydı?
garanti yok malesef yurtdışı ımeı kayıtlı cihaz

Cihazın güç tuşuna uzun süre(15 sn kadar) basılı tutun telefon zorla yeniden başlayacak ve mi logosunu göreceksiniz.
2 dakikada bastık güç düğmesine ama sadece titreşim geliyor 10 yada 15 saniyede bir ama ekran siyah kalıyor

bir arkadaşta mi flash ile ENG Rom önerdi bu konuyla bilgisi olan arkadaş varmı. yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156

• 1.4. Teknisyen Yönlendirmeleri : Forum geneli içerisinde ücretli onarım gerektiren yardım taleplerine kullanıcı etiketleyerek ve/veya özel mesaj yoluyla yönlendirme yapılması tüm üyeler için yasaktır. Bu şekilde yapılan yönlendirmeler kaldırılacak, yönlendirme yapan kullanıcıya ceza puanı uygulanacaktır. Yönlendirme sadece forum bağlantısına (Ücretli Onarımlar) yapılacaktır. Yönlendirme yapılırken forum kullanıcısına yapılan yönlendirmenin ücretli olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Üst Alt