Çözüldü MI 9T MIUI 11den MIUI 10a Downgrade Hakkında

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.4 Kararlı
Telefon Modeli
MI 9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese iyi akşamlar MIUI Türkiye forum üyeleri, MI 9T 64GB Global IMEI kayıtlı telefonumu Android 10 MIUI 11 güncellemesinin batarya performansından memnun kalmadığım için Tekrardan Android 9 MIUI 10a downgrade etme kararı aldım, yanlış anlaşılmasın konu başlıklarını okumadan direk konu açmıyorum 1-2 saatdir forumda konuları araştırıyorum fakat kafam çok karıştı hata yapıp brick etmek istemediğimden dolayı sizlere ve tecrübesi olan arkadaşlara danışmak istedim, hangi konu başlığından referans alarak işlem yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Ayarlardan sistem guncellemesi bildirimini kapatsaydin bildirim gelmezdi neyse sağlık olsun
kapatmaya izin vermedi uğraştım baya ama bildirim kısmı değiştirilemez şekilde silik durumda oluyor

Oyla:

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Mi9T yetenekli oldugunu sanmiyorum Redmi9T ismi olmaliydi ,Mi9 Serilerine yakismiyor
Nesini begenmedin nereden vardın bu kanıya, gayet başarılı diğer x cihazlardan daha kaliteli yapıya ve işlemcilere sahip bence pro abartı isim se lite vs boş işler cihazından memnunsan keyfini çıkarın

Oyla:

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Nesini begenmedin nereden vardın bu kanıya, gayet başarılı diğer x cihazlardan daha kaliteli yapıya ve işlemcilere sahip bence pro abartı isim se lite vs boş işler cihazından memnunsan keyfini çıkarın
Se ve lite ,T modelinden daha iyi ,zaten popup kamera tasarımı daha üretilmeyecek

Oyla:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Se ve lite ,T modelinden daha iyi ,zaten popup kamera tasarımı daha üretilmeyecek
Kişiden kişiye değişir bu durum. Ben ön kamerayı ayda yılda bir kullanıyorum. Bu yüzden full ekran yapısı benim için çok iyi bir özellik. Sonuçta herkes aradığı özelliklere göre cihaz alıyor. Bu yüzden bence 9T saydığın cihazlardan daha sağlam bana göre :) İyi forumlar.

Oyla:

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Kişiden kişiye değişir bu durum. Ben ön kamerayı ayda yılda bir kullanıyorum. Bu yüzden full ekran yapısı benim için çok iyi bir özellik. Sonuçta herkes aradığı özelliklere göre cihaz alıyor. Bu yüzden bence 9T saydığın cihazlardan daha sağlam bana göre :) İyi forumlar.

Hocam arkadaşın yaptığı şakadaki gibi bir şeyin bir şeye üstün olduğunu söylerken net konuşmak lazım. İşin içinde "bence" gibi bireysel bir yorum yapılacak noktada yok. Misal "bence" lite ve se tasarım olarak daha iyiler dense tamam. Direk bu modeller iyi denince her anlamda üstünler manası çıkıyor. Onların içlerindeki gpu bir önceki model, bizim cpu teorik hızlarda aynı gibi olsada haliyle daha performanslı sonuçlar elde ediyor. Bakıyorsun kamera diyafram aralığı olarak yine içlerinden birisine göre yine iyi vs. 9t'den ben de çok memnunum. Artıları eksileri vardır farketmez. Elalem maaşının 5, 6 da birine alırken ben asgari ücretten fazla para vermişim amacına da hizmet ediyor. Bir de bunların üstüne kıyas işi ancak insanı yorar. Alınan alınmıştır. Başlarına bir şey gelmesin. Herkese cihazı hayırlı olsun.

Oyla:
Üst Alt