Rom Mi 9t miui 11 güncelleme zip hatası

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Acaba neyden kaynaklanıyor bu. Telefonu yeni aldım böyle sorunlar olunca insan soğuyor resmen. Can sıkıcı vallahi
Evet hocam bu tür olaylar elbette can sıkıcı. Ama hemen karamsarlığa kapılıp, telefonuzu kullanırken aldığınız keyfi gölgelemeyin.Affınıza sığınarak bir tavsiyede bulunmak isterim.
Şu an için, telefonunuzun tüm özelliklerinden aktif olarak faydalanabiliyor iseniz, acele etmeyin. MIUI 11 hayatın sırrını vermiyor neticede.Bu konularda tecrübesiz olduğunuzu söylüyorsunuz.Daha büyük sorunlara sebep vermemek için, önce Rom, twrp, flash, root, fastboot gibi konuları biraz araştırıp, bilgi sahibi olunca deneyin.O zaman bu yaşadıklarınıza güleceksiniz emin olun.

kyaeylul26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eylül
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Evet hocam bu tür olaylar elbette can sıkıcı. Ama hemen karamsarlığa kapılıp, telefonuzu kullanırken aldığınız keyfi gölgelemeyin.Affınıza sığınarak bir tavsiyede bulunmak isterim.
Şu an için, telefonunuzun tüm özelliklerinden aktif olarak faydalanabiliyor iseniz, acele etmeyin. MIUI 11 hayatın sırrını vermiyor neticede.Bu konularda tecrübesiz olduğunuzu söylüyorsunuz.Daha büyük sorunlara sebep vermemek için, önce Rom, twrp, flash, root, fastboot gibi konuları biraz araştırıp, bilgi sahibi olunca deneyin.O zaman bu yaşadıklarınıza güleceksiniz emin olun.
Şuan kullanabiliyorum telefonu sorun yaratmıyor sadece kasıyor. Dediğiniz gibi beklycem. Eminim gülüp geçicem de sabırsız ve panik atağım ondan olsa gerek hocam. Teşekkür ederim ☺️

Üst Alt