Yardım Mi 9T kapandı açılmıyor

raderde

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bulut
Cihazım
Mi 9T
Konular
23
Merhaba mi 9T cihazıma EU rom yüklüydü güncelleme geldi 2.1gb indirdim recovery ile flashladım error 7 hatası verdi bende bosverip telefonun yeniden başlat dedim telefon kapandı açılmıyor ne recovery moda giriyor ne fastboot moda geçiyor şarja taktım şarj dahi almıyor cihaz kapalı şuan hiç tepki yok ilk defa böyle birşey oluyor sorun ne bilen varmı?

ferdipon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferdi kilic
Cihazım
mi 5x
Konular
1
teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için ama benim sormak istediğim nasıl kapandı yazılım atarken mi yoksa başka şekilde mi diye soruyorum yani muhattabım ferdipon

Romu flaşladım sonra tekrar başlat butonu aktif oldu bende butona bastım, cihaz kapandı 20-25 dakika bekledim ancak cihaz açılmadı!

Oyla:

skayeremre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi 9t
Konular
0
merhaba cihazıma 2 gün önce imei attırdım dünde miui 12 güncellemesi geldi otomatik güncelleme yaptım twrp ye attı beni daha sonra internetten baktıgım kadarııyla formatlamadan yapayım dedim kapandı şimdi de fastboot da kaldı ne yaptısam telefonu ne bilgisayar görüyor ne de şarj oluyor lütfen yardımcı olurmusunuz

Oyla:

Brskk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Aynı sorun benimde başıma geldi. Telefon kapandı açılmıyor. Işık yanmıyor şarj almıyor. PC görmüyor. Sorunu çözebilen oldu mu?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Brskk, Linkten destek alabilirsiniz...

Oyla:

55relax123456

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
0
konuyu biraz hortlatmış gibi olucam ama elimde redmi 9T modeli var güncelleme geldi indirdikten sonra yeniden başlat yaptım bir daha cihaz açılmadı şarj vs hiç bir tepki yok pc ye bağladığımda com port olarak görüyor fastboot açılmadığı için bu şekil global rom denedim rom da atamadım yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Oyla:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
konuyu biraz hortlatmış gibi olucam ama elimde redmi 9T modeli var güncelleme geldi indirdikten sonra yeniden başlat yaptım bir daha cihaz açılmadı şarj vs hiç bir tepki yok pc ye bağladığımda com port olarak görüyor fastboot açılmadığı için bu şekil global rom denedim rom da atamadım yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Cihaz brick olmuş gibi görünüyor. Sanırım M3 ve 9T modeline EDL den işlem yapılıyor imei için de, modem dosyası flashlamak filan gerekiyor diye okumuştum.

Oyla:

55relax123456

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
0
anladım hocam arka kapak açılacak yani yapacak bişe yok

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

55relax123456

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
0
55relax123456,

saol hocam ben bir incelim bakalım ne olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

maalesef o konu benim işime yaramaz çünkü benim elimdeki cihaz hiç açılmıyor sadece pc ye bağladığımda com 21 olarak görüyor
55relax123456,

maalesef konu işime yaramıyor çünkü elimdeki cihaz hiç açılmıyor sadece pc ye bağlantı yaptığımda com 21 olarak göreyor başka hiç bir tepki yok.

Son düzenleme:
Oyla:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
saol hocam ben bir incelim bakalım ne olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

maalesef o konu benim işime yaramaz çünkü benim elimdeki cihaz hiç açılmıyor sadece pc ye bağladığımda com 21 olarak görüyor

maalesef konu işime yaramıyor çünkü elimdeki cihaz hiç açılmıyor sadece pc ye bağlantı yaptığımda com 21 olarak göreyor başka hiç bir tepki yok.
hocam bır sekılde acmak için deneme yapın 3 tusa basın belkı recovery modu acılır orgınal olan bır seklıde sıfırlama sansı olur

Oyla:
Üst Alt