Soru Mi 9T kamera

seif_al_din

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Arkadaşlar merhaba

Cihazın siparişini bugün verdim. 2-3 içinde elimde olur. Ancak internette araştırdığım kadarıyla kamerası biraz sıkıntılı gibi yazanlar olmuş. Özellikle ön kamerası. Kullanan arkadaşlar bu konuda aydınlatabilir mi?

Umudoski

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 8
Meslek
Fırıncı
Konular
34
Arkadaşlar merhaba

Cihazın siparişini bugün verdim. 2-3 içinde elimde olur. Ancak internette araştırdığım kadarıyla kamerası biraz sıkıntılı gibi yazanlar olmuş. Özellikle ön kamerası. Kullanan arkadaşlar bu konuda aydınlatabilir mi?
Hiç bir sıkıntısı yok dün aldım muhteşem ötesi bir cihaz parasını hakediyor az bile bu paraya bu cihaz bedava valla :)

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Ne gibi sıkıntı? Yani çekim kalitesinden mi şikayet etmişler fotoğrafı mı beğenmeyip, yoksa mekanik sıkıntı mı, yazılımsal hata falan mı? Bende herhangi bir sıkıntı olmadı her iki tarafta da

Oyla:

seif_al_din

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Ön kamerasının görüntü kalitesi gözle görülür şekilde düşük gibi yorumlar okudum. Ama onun dışında ben de heyecanla bekliyorum cihazı gerçekten daha almadan içime sindi diyebilirim.

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Ön kamerasının görüntü kalitesi gözle görülür şekilde düşük gibi yorumlar okudum. Ama onun dışında ben de heyecanla bekliyorum cihazı gerçekten daha almadan içime sindi diyebilirim.
Ön kamerasının görüntü kalitesi baya iyi . Yazan arkadaşın kamerası arızalı olabilir :)

Oyla:

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Yaklaşık 1.5 haftadır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım kamera performansı ve kamera içindeki yazılımı xiaomi bu sefer güzel yapmiş başarılı yani. Xiamoi de 4 cihazim kamera performansı kötü olana denk geldim özellik SD660 kullanan Mi note 3 ve Redmiv Note 7 gerçekten bunun çok çok altında kamera performansı var. Mi 8 se kamera performansı gayet iyiydi. bu hepsinden iyi.
Beğenmiyorsun git Samsung Amiral gemisi al çünkü gerçekten yazılımı fotoğrafı gerçekten güzel işliyor.

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Yaklaşık 1.5 haftadır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım kamera performansı ve kamera içindeki yazılımı xiaomi bu sefer güzel yapmiş başarılı yani. Xiamoi de 4 cihazim kamera performansı kötü olana denk geldim özellik SD660 kullanan Mi note 3 ve Redmiv Note 7 gerçekten bunun çok çok altında kamera performansı var. Mi 8 se kamera performansı gayet iyiydi. bu hepsinden iyi.
Beğenmiyorsun git Samsung Amiral gemisi al çünkü gerçekten yazılımı fotoğrafı gerçekten güzel işliyor.
Kamera uygulamasını bizim cihazlara da alabilsek keşke

Oyla:

seif_al_din

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Bakalım heyecanla bekliyorum. Biraz içimi rahatlattınız.

Oyla:
Üst Alt