Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

ferhengi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bastik
Cihazım
Mi note 10 pro
Konular
1
arkadaşalarwipe yapıp bu romu kurdum ancak tel tekrar twrp de açılıyor ne yapmam lazım?

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
arkadaşalarwipe yapıp bu romu kurdum ancak tel tekrar twrp de açılıyor ne yapmam lazım?
Aynı durum bende de oldu, az yukarda bahsi geçti. Ben mi flash tool ile fastboot rom yükleyerek kurtardım telefonu.

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Arkadaşlar selam. Romu kuralı iki gün oldu. Bayağı test ettim. Miui 11 e göre akıcılık, animasyonlar çok daha iyi. Özellikle uygulama açma ve kapatmada yağ gibi akıyor. Sanki fps artmış gibi oldu. Ama sorun şu ki ekran süresi neredeyse 3 saat daha az. 9 saat civarı alıyordum, miui 12 de max 6 saat alabiliyorum. En azından 7.5 saat falan verseydi romu kullanmaya devam ederdim.

muhlis bey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Aynen bende aynı sorunla karşılaştım mi flash ile stock rom yükledim. Romu indirirken hatalı indirmiş olabiliriz. Neyse yakında stabil MIUI 12 gelir, çin stabil çıktı zaten.

ferhengi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bastik
Cihazım
Mi note 10 pro
Konular
1
Aynen bende aynı sorunla karşılaştım mi flash ile stock rom yükledim. Romu indirirken hatalı indirmiş olabiliriz. Neyse yakında stabil MIUI 12 gelir, çin stabil çıktı zaten.
REİS nasıl kurdun izah eder misin?

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Ben bu siteden indirdim, telefon modelinize uygun olanı indirin.
Açılmama sorunu IMEI atıldığı için oluyor herhalde, telefon çökünce ben çareler ararken denk geldim, efs klasörünü sıfırlayarak telefonu acabilenler olmuş, o biraz riskli ve sonrasında tekrar IMEI atmak gerekiyor. En iyisi fastboot rom yüklemek

yuzarsif72

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yusuf
Cihazım
xiaomi mi 9T
Konular
0
Tekrar twrp ekranına düşen arkadaşlar ben eu beta üzerine direkt kurdum yemedi telefon açılıyordu ama hemen twrp ekranına atıyordu sonra sonra twrpden önce format data yes yaptıktan sonra reboot recovery diyoruz arkasından advanced wipe hani gelişmiş temizlik üzerinden dörtlü temizlik yaptım bu arada ilk format data yaptığım zaman kırmızı yazı ile uyarı verdi tekrar reboot recovery yapıp aynı işlemi tekrar yapınca hata vermedi en son romu otg den flasladım açıldı rom çok stabil ve geçişler gayet yumuşak şu anlık sorun yok

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demir622

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
xioami mi 9t
Konular
1
ben orange fox üzerinden temiz kurulum yaptım. telefonum imei atılmış telefon. daha sonra otadan 2.3 gb lık güncelleme gördü. üzerine onu da kurdum. daha sonra vereceği güncellemeleri alabileyim diye. otadan takip edeceğim artık. şu an sorunsuz. ekran süresi evet biraz az ama miu 11 e göre. ben çok beğendim kesinlikle değer. çok hoşuma gitti.

Üst Alt