Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Android 11 Stabil Rom V.12.1.2.0

• Konbuyu başlatan MAD1453
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 178
  • Görüntüleme 22K

Diem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
Hocam android 11 olduğu için hem twrp hem magisk android sürümüne uyumlu olmalı. Hallettiğiniz için sevindim. Yes~~
S.a hocam ben bu orange fox u kurdum android 10 roma tekrar geri dönebilir miyim bu twrp ile

Diem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Bir kaç gün oldu geçeli. Uygulamalar geç açılıyor bu romda sanki. Cr droid rom vardı ancak malum miu arayüzüne alıştığımdan dayanamayıp buna gectim yine. O daha stabil ve hızlıydı. Arayışa devam sanırım.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Bir kaç gün oldu geçeli. Uygulamalar geç açılıyor bu romda sanki. Cr droid rom vardı ancak malum miu arayüzüne alıştığımdan dayanamayıp buna gectim yine. O daha stabil ve hızlıydı. Arayışa devam sanırım.
Crdroid den buna geçince zaten yavaşlık hissedersiniz hocam. O rom ekstra bir hızlı :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam size rom önerim olacak. Rom global romla aynı bir kaç optimizasyon var sadece ama kullananlar genelde memnun. Hem pil hem performans yönünden. Linki aşağıya bırakıyorum. Tekrar diyorum Global 12.0.7.0 dan farkı optimizasyon ve bir tık şarj diğer türlü tamamen aynı rom.

Link:

memedim27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi5s
Konular
9
arkadaşlar telefonumda şuan başlıktaki rom kurulu ama memnun kalmadım 11.0.5 e geri dönmek istiyorum. orange twrp den format data ve 4 wipe yapıp sürüm düşürmem mümkün mü? malum android 11 den 10 a düşecek. yoksa farklı bir şey yapmam gerekiyor mu?

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Crdroid den buna geçince zaten yavaşlık hissedersiniz hocam. O rom ekstra bir hızlı :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam size rom önerim olacak. Rom global romla aynı bir kaç optimizasyon var sadece ama kullananlar genelde memnun. Hem pil hem performans yönünden. Linki aşağıya bırakıyorum. Tekrar diyorum Global 12.0.7.0 dan farkı optimizasyon ve bir tık şarj diğer türlü tamamen aynı rom.

Link:
Öneriniz için sağvolun hocam. Muhtemelen temiz kurulumla geçmem gerek önerdiğiniz roma. Şimdilik kullaniyorum eu stabili. Yeniden kurulum vs. uğraşmamak adina biraz daha katlanayim. Masik vardı iyidi ama wifi kopmaları ve güncelleme kesilmesi derken eu stabile dönüş yaptım. Masik ayarında rom çıkarsa yapıştiririz yine :D

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Öneriniz için sağvolun hocam. Muhtemelen temiz kurulumla geçmem gerek önerdiğiniz roma. Şimdilik kullaniyorum eu stabili. Yeniden kurulum vs. uğraşmamak adina biraz daha katlanayim. Masik vardı iyidi ama wifi kopmaları ve güncelleme kesilmesi derken eu stabile dönüş yaptım. Masik ayarında rom çıkarsa yapıştiririz yine :D
Aynen temiz kurulum yapmak gerek :)

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
şimdi.. kurdum bu rom u ama.. aniden ve nedeni belirsiz ekran donmaları yaşıyorum.. ilk zamanlarda bunun ekran veya parmak larımdaki kir olarak düşünmüş idim. zaman içinde özellikle de tlf ekranını pc ye aktarınca netleştirdim.. bilgisayar mouse ile kontrol ederken bile nedeni belirsiz bir donmalar yaşıyorum.

bu rom u temiz kurulum ve orange recovery ile yükledim fakat içindeki yazılımları mi cloud veya google cloud recovery ile geri yükletmiş idim. 2 side bailadı hangisi önce yükledi emin değilim.

dolayısı ile de bende rom u silip başka bir euro rom a geçmeyi düşünüyorum.....
antutu değeri de 10k eksik çıktı.

önereceğiniz bir mi rom varmı ?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
şimdi.. kurdum bu rom u ama.. aniden ve nedeni belirsiz ekran donmaları yaşıyorum.. ilk zamanlarda bunun ekran veya parmak larımdaki kir olarak düşünmüş idim. zaman içinde özellikle de tlf ekranını pc ye aktarınca netleştirdim.. bilgisayar mouse ile kontrol ederken bile nedeni belirsiz bir donmalar yaşıyorum.

bu rom u temiz kurulum ve orange recovery ile yükledim fakat içindeki yazılımları mi cloud veya google cloud recovery ile geri yükletmiş idim. 2 side bailadı hangisi önce yükledi emin değilim.

dolayısı ile de bende rom u silip başka bir euro rom a geçmeyi düşünüyorum.....
antutu değeri de 10k eksik çıktı.

önereceğiniz bir mi rom varmı ?
Aosp romlara şans verin hocam.Arrow os öneririm.Yağ gibi akıyor.

Üst Alt