Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Android 11 Stabil Rom V.12.1.2.0

• Konbuyu başlatan MAD1453
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 178
  • Görüntüleme 22K

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
son durum bilgisi

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

anlatımı izledim. gayet hoş bir anlatımı var. anlatımdan fark olarak wipe dalvick cache kısmını ekledim.. install bitti.. şuan MIUI renk yazıda ilk açılışı bekliyorum 3-4dak oldu.. derken... ilk açılış adımları geldi... rom içinde magisk filan yoksa onları da orange içine restore sonrası yüklerim

başka öneriniz varsa itina ile yerine getirilir

forumun tüm bölümlerini inceleyip yeni patch - işleri kolyalaştıran mod lar.. kamera veya tool yazılımları için şu tembel arkadaşınıza link paylaşabilirsiniz

selamlar

... ek not.. şuan bulutdan recovery ediyor.. ve direk cihaz bilgilerine gittim ve 12.1.1 stabil yazısını gördüm

bu sıfır install ın en kötü yanlarından biri.. daha önce kendi tema yazılımı ile indirdiğim tüm temalar vs siliniyor.. bir de Rise Of Kingdom oyununun cihaz ödeme aktivasyonunun gidiyor olması... resmen çok kötü bir durum :)

Son düzenleme:

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
son durum bilgisi

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

anlatımı izledim. gayet hoş bir anlatımı var. anlatımdan fark olarak wipe dalvick cache kısmını ekledim.. install bitti.. şuan MIUI renk yazıda ilk açılışı bekliyorum 3-4dak oldu.. derken... ilk açılış adımları geldi... rom içinde magisk filan yoksa onları da orange içine restore sonrası yüklerim

başka öneriniz varsa itina ile yerine getirilir

forumun tüm bölümlerini inceleyip yeni patch - işleri kolyalaştıran mod lar.. kamera veya tool yazılımları için şu tembel arkadaşınıza link paylaşabilirsiniz

selamlar

... ek not.. şuan bulutdan recovery ediyor.. ve direk cihaz bilgilerine gittim ve 12.1.1 stabil yazısını gördüm

bu sıfır install ın en kötü yanlarından biri.. daha önce kendi tema yazılımı ile indirdiğim tüm temalar vs siliniyor.. bir de Rise Of Kingdom oyununun cihaz ödeme aktivasyonunun gidiyor olması... resmen çok kötü bir durum :)
Ek notunuzu anlamamakla beraber yorum yapamıyorum. Ben ios emoji kullanıyorum, magisk ile flashlayıp onun haricinde herhangi bir mod veya modül kullanmıyorum hocam. iOS emoji modülünü de buradan indirip direkt magiskten flashlayabilirsiniz. Kamera olarak da MIUI kameraya ek Gcam 8.1 kullanıyorum. İsterseniz tabi. Hayırlı olsun, iyi forumlar..

ugurcansayan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğurcan
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
Bunu sıfırdan yükledim, ancak SMS ve telefon günlüğümün Bulut'ta yedeği olmasına rağmen yükleyemiyorum (uluslararası SMS göndermek istiyor). Önceki Xiaomi.eu sürümleriyle bu konuda sorun yaşamıyordum telefonla giriş yapınca her şeyimi alabiliyordum. Bulut'taki çağrı günlüğümü ve SMS'lerimi buna nasıl aktarırım?

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
Bunu sıfırdan yükledim, ancak SMS ve telefon günlüğümün Bulut'ta yedeği olmasına rağmen yükleyemiyorum (uluslararası SMS göndermek istiyor). Önceki Xiaomi.eu sürümleriyle bu konuda sorun yaşamıyordum telefonla giriş yapınca her şeyimi alabiliyordum. Bulut'taki çağrı günlüğümü ve SMS'lerimi buna nasıl aktarırım?
O konuda bir bilgim yok maalesef hocam. Sim servisini aktif etmeniz dolayısıyla yurt dışına SMS yollamaya izin vermeniz gerekiyor diye biliyorum.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Temiz kurulum ile dün yükledim. 10 numara olmuş bence. Herhangi bir sıkıntı da görmedim

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7

ArestoMomentum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
R. Note 5 Ai
Meslek
Fzt.
Konular
4
MiuiMix mi eu mu hangisini tavsiye edersiniz bugün yükleme yapacağım ona göre :)

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7

yakupaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xaomi Mi9T
Konular
15
@undefined,Merhaba ben masik MDB premium android 10 kullanıyorum sizce bu roma geçmeli miyim?

Üst Alt