Recovery Mi 9T/K20 [TWRP] 3.1.1-2 FIXED from 4PDA [UNOFFICIAL]

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
ClassiCTR hocam ben bu sayfadaki yöntem ile twpr yükledim sonrasında eu rom yükledim sorunsuz bir şekide ama eu romu beğenmedim sizin yaptığınız romu indirdim twpe den internal storage hariç diğerlerini işaretleyip wipe yaptım ama indirdiğim dosyayı bulamadım dosya isimleri değişmiş yaklaşık 20 gb dosya ve fotolarım vardı yine 20 gb dolu gözüküyor hafıza ama dediğim gibi dosya isimleri farklı mesela ad4sjfgs8fjdhfhf89rfırjf gibi garip garip dosyalar oluşmuş bu neden olabilir her rom değiştirdiğimde böylemi olacak yada internal storge yi herseferinde silecekmiyim

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
ClassiCTR hocam ben bu sayfadaki yöntem ile twpr yükledim sonrasında eu rom yükledim sorunsuz bir şekide ama eu romu beğenmedim sizin yaptığınız romu indirdim twpe den internal storage hariç diğerlerini işaretleyip wipe yaptım ama indirdiğim dosyayı bulamadım dosya isimleri değişmiş yaklaşık 20 gb dosya ve fotolarım vardı yine 20 gb dolu gözüküyor hafıza ama dediğim gibi dosya isimleri farklı mesela ad4sjfgs8fjdhfhf89rfırjf gibi garip garip dosyalar oluşmuş bu neden olabilir her rom değiştirdiğimde böylemi olacak yada internal storge yi herseferinde silecekmiyim
Hocam sizin data şifrelenmiş. Format data yapmanız gerekiyor. yani verileriniz gidecek. Normalde twrp değişince oluyordu bu. Bir de yine yunan twrp yi dener misiniz. data şifreyi çözer umarım

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Hocam sizin data şifrelenmiş. Format data yapmanız gerekiyor. yani verileriniz gidecek. Normalde twrp değişince oluyordu bu. Bir de yine yunan twrp yi dener misiniz. data şifreyi çözer umarım
eu romu ful wipe yaparak tekrar yükledim ama telefon şu anda açılmıyor ilk açılış ekranına geliyor ''Just a sec...'' yazısını bir türlü geçemiyor yaklaşık bir saattir uğraşıyorum ama bu ekranda kaldı telefon neyapmam gerekiyor şimdi

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

Bunu deneyin. O Jus sec diye açılmayan kısmı bunun ile geçmiştim. Kırmızı twrp var içinde

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Çok şükür açıldı telefon xda da bu twrp buldum onunla açıldı sonunda. Şimdi yine rom yuklesem yine aynı şeymi olacak

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Çok şükür açıldı telefon xda da bu twrp buldum onunla açıldı sonunda. Şimdi yine rom yuklesem yine aynı şeymi olacak
Olmaması gerekir. Olsa bile çözümü öğrendiniz zaten. Bu twrp dediğiniz hangisi ?

Üst Alt