Rom Mi 9T / K20 Revolution-OS Stabil Android 10 V11 20.01.31.

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 632
  • Görüntüleme 47K

Nvcts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Iphone 7
Konular
5
piyasada ki tüm romları denemiş bir insan olarak söylüyorum sana kesinlikle denemelisin o kurulumu çekmeye değer hangi romu denersem deneyim RevOS a dönüyorum direk 2 gün önce aosp pixel kurdum şuan tekrar RevOS kurdum açılıyor telefon :D
Derpfest revos ve extended ui arasında kaldım sizce hangisini secmeliyim gorsellik ve şarj önemli benim için ve bu revos un miui versiyonuda var sanırım o nasıl bilginiz var mi

c0ldwave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
İphone
Konular
21
Soruna odaklanın? Neyin şarj tükettiğini tespit edin...
Tespiti nasıl yaparız hocam tavsiye edeceğiniz program veya yöntem var mı? pil kullanımında android sistemi ekrandan %10 fazla pil tüketimi yapıyor bunun detayını nasıl öğrenebilirim. Cihazım root lu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Tespiti nasıl yaparız hocam tavsiye edeceğiniz program veya yöntem var mı? pil kullanımında android sistemi ekrandan %10 fazla pil tüketimi yapıyor bunun detayını nasıl öğrenebilirim. Cihazım root lu

Gsam Battery Monitor Pro yükleyip uygulamaya izin verdikten sonra cihazı ne uyanık tutmuş,hangi sensörler ne kadar kullanmış bilgi edinebilirsiniz...

Uygulama detaylarını Google ve Youtube üzerinden araştırın lütfen...

rollin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
okan
Konular
6
Bende şu an revos kullanıyorum gayet stabil. Hep masik kullanırım ama revos da kaldım bu sefer.

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
Derpfest revos ve extended ui arasında kaldım sizce hangisini secmeliyim gorsellik ve şarj önemli benim için ve bu revos un miui versiyonuda var sanırım o nasıl bilginiz var mi
RevOS mıuı zaten hocam extendedUI de kullandım Derpfest de kesinlikle RevOS kullanın pişman olmuycaksınız daha bugün AOSP pixel exp. den tekrar geri döndüm RevOS a

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
Bende de şuan revos yüklü tüm romlarda sıkıntı yaşadım akıllı ağ kodunu açınca bir çok kez telefonum çöktü bu rom hem stabil hemde pil konusunda efsane

Nvcts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Iphone 7
Konular
5
sizi dinledim rev os yükledim suan kurulum yapıyorum hadi hayırlısı inşallah bunu beğenmezsem masik roma bakıcam

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sizi dinledim rev os yükledim suan kurulum yapıyorum hadi hayırlısı inşallah bunu beğenmezsem masik roma bakıcam

Masik romunda konusunu ben açtim,revos dan memnun kalırsınız ama şeytan illa ki dürtükler sizi "Masik'ide deneyin diye :)"

Son düzenleme:

entun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enver
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
3
Revos çok iyi benim için, beğenmiştim ama bir süre anlayamadığım bir nedenden dolayı telefon açılış ekranında kalmaya başladı her restart yapmamda. Masik'e geçtim ben de şimdilik bir sorun yok.

MI 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt