Rom Mi 9T / K20 Revolution-OS Stabil Android 10 V11 20.01.31.

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 632
  • Görüntüleme 47K

MimarSinan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mimar
Cihazım
Redmi Not 4 MTK
Konular
1
Dün imei atıp, Revosu kurdum gayet iyi görünüyor.
sadece karanlık iyi çalışmıyor, bazı uygulamalarda arkaplan full karanlık oluyor.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Ne gibi sorunlar vardi hocam acaba? Eu12deyim ben. Bir sorun gözüme carpmadi. Kontrol edeyim olmadiyn~~
Bu konuya bir göz atın

Bunun haricinde bende karanlık tema kullanıyorum bazı ekranlarda karanlık modda yaziyida karanlık yaptığı için metinler okunmuyor
Bazı uygulamalara izin verdiğim halde her giriş çıkışta tekrar izin istiyor arka planda çalışma ayarlarını duzenlememe rağmen tekrar kendi kendine değişiyor ekran geçişlerinde kasma oluyor . Batarya performansı ekran süresi açısından v 11 e göre en az 2 3 saat fark ediyor
Pil detayini gösteren ekranda yüzde yüzden başlamasına rağmen istatistik belirli bir zaman geçtikten sonra kendi kendine yüzde 85 den öncesini resetleyip yüzde 85 den sonrasını göstermeye başlıyor önceki istatistikler uçuyor.

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Bu konuya bir göz atın

Bunun haricinde bende karanlık tema kullanıyorum bazı ekranlarda karanlık modda yaziyida karanlık yaptığı için metinler okunmuyor
Bazı uygulamalara izin verdiğim halde her giriş çıkışta tekrar izin istiyor arka planda çalışma ayarlarını duzenlememe rağmen tekrar kendi kendine değişiyor ekran geçişlerinde kasma oluyor . Batarya performansı ekran süresi açısından v 11 e göre en az 2 3 saat fark ediyor
Pil detayini gösteren ekranda yüzde yüzden başlamasına rağmen istatistik belirli bir zaman geçtikten sonra kendi kendine yüzde 85 den öncesini resetleyip yüzde 85 den sonrasını göstermeye başlıyor önceki istatistikler uçuyor.

Ekran dışında dediklerinize dikkat etmedim hic. Nerden baksan 2 saat eksiği var evet. Haziranda stabil sürüm yayınlanacakmış sanırım xiaomi tarafından. O zaman bayağı toparlar artık hocam.

yasin939

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Yeni sürüm çıktı bilginiz olsun. İlk link son sürüm direk indirmek için kullanılabilir.

Yenilikler :

Son düzenleme:

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Miui ara yüzüne alıştı isen 24 saat duramazsın söyleyeyim :)
Stoya hocam uzun zamandır yazmadim sklmayalim diye yine yazayim dedim hayırlı bayramlar
1)mi 9t de band 20 sorunu var mi ?
2) kime imei attirmaliyim sağlam garantili sizce ?

Üst Alt