Rom Mi 9T / K20 Revolution-OS Stabil Android 10 V11 20.01.31.

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 632
  • Görüntüleme 47K

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Beyler kilidin henüz açılmadı. Bu rom nasıl? Birkaç güne kadar açılacak. O ara kurayım mi bunu? Ekran süresi ve performans yeterli benim için :)

Bu arada SwiftKey klavyede bir tek bu forumda sanırım. Yazarken bazen takılıp bekletiyor. Sizde var mı benzer durum?

Kilit açılmadan nasıl kuracaksınız ?

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Merhaba telefonu sonunda mi ekranında bıraktım , ve rom araştırmamda gözüme çarpan bu rom içim geriye dönük 26 sayfayı da okudum.
Aklımda Volte aktif edemeyenler ve akıllı ağ olmadığı takılı kaldı. şuan ki globalde Volte olmazsa aramalarda sıkıntı yaşıyorum durum devam ediyorsa bu roma geçmeyeyim. ve güncelleme mayısta demişşiniz bekleyenler hüsran en yeni güncelleme alan elimden ayırmak istemeyeceğim rom önerisi istiyorum. Teşekkürler

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba telefonu sonunda mi ekranında bıraktım , ve rom araştırmamda gözüme çarpan bu rom içim geriye dönük 26 sayfayı da okudum.
Aklımda Volte aktif edemeyenler ve akıllı ağ olmadığı takılı kaldı. şuan ki globalde Volte olmazsa aramalarda sıkıntı yaşıyorum durum devam ediyorsa bu roma geçmeyeyim. ve güncelleme mayısta demişşiniz bekleyenler hüsran en yeni güncelleme alan elimden ayırmak istemeyeceğim rom önerisi istiyorum. Teşekkürler

Miuimix Tavsiye ederim. Bugün yarın masik rom da güncelleme verecek bekleyebilirsiniz....

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
masik romu kursam güncelleme geldiğinde tekrar mı yeniden kurulum yapmam gerekir öyle değilse masik yükleyeyim şimdi?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
masik romu kursam güncelleme geldiğinde tekrar mı yeniden kurulum yapmam gerekir öyle değilse masik yükleyeyim şimdi?

Yeni sürümü temiz kurulumla kurmak daha sağlıklı Yes~~ Bir kaç gün idare edin isterseniz...

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
geliştirici ayarlardan usb hata ayıklama modunu aktif etmeyi unuttum. fastboot modunda twrp yüklüyorum malesef olmuyor twrp açılmıyor. mi flash tool a düştü işimiz :)

Son düzenleme:

yasin939

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Stoya hocam. Miuimix mi yoksa masik rom mu? 2 arasında senin önerin nedir? Şuan da Revo 01.31 kullanıyorum sizce hangisi daha iyidir?

Üst Alt