Rom Mi 9T/K20 MixMode Xiaomi.EU 9.8.8 beta

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Sonunda xiaomi.eu romuna gelmiş bu özelleştirmeler. Merkezi saat, saat ve pil boyutu ayarlama ve klasörde 4 sütuna ne kadar sevindim. Artık miuipro ile uğraşmak zorunda kalmamak ne güzel...

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Sonunda xiaomi.eu romuna gelmiş bu özelleştirmeler. Merkezi saat, saat ve pil boyutu ayarlama ve klasörde 4 sütuna ne kadar sevindim. Artık miuipro ile uğraşmak zorunda kalmamak ne güzel...
Malesef Eu roma gelmedi hocam. Ben ekledim özellikleri. Haftaya Romu güncellerseniz bu özellikleri kaybedeceksiniz :)

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Malesef Eu roma gelmedi hocam. Ben ekledim özellikleri. Haftaya Romu güncellerseniz bu özellikleri kaybedeceksiniz :)

Evet sonradan farkettim kardeşim. Ama sen yine de güncellemeye devam et olur mu? clap~~happy~~:Dclap~~

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Hocam bunu başka cihazlar için yapabiliyor muyuz?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
ClassiCTR kardeşim, 2 saattir falan mixmodu kurcaladım.. Mod harika olmuş, ellerin dert görmesin. gözlemlediğim bazı şeyler var, onları paylaşmak istiyorum. Bağlantı hızını göster dediğimde bağlantı hızının puntosu çok büyük duruyor, bir sonraki güncellemende bunu biraz daha küçültmek yada saat ve pilde olduğu punto büyüklüğünü ayarlamak için bir seçenek eklenebilir mi? ve yine aynı şekilde pil göstergesi bataryanın içinde olduğunda da punto fazla büyük gibi, onunda puntosu birazcık küçültülebilir. Alarm, ses ve rahatsız etme simgelerini gizleme seçeneğine bluetooth simgesini gizle eklenirse çok daha güzel olur ( e tabi bana göre :) ). Hava durumu bildirim alanında sol üst tarafa konumlandırılmış, bunu tarih ve şebeke,wifi simgelerinin arasındaki boşluğa uyarlansa kozmetik olarak daha hoş duracak gibi. Arama avatarları hoş ama seçeneklere birde boş, avatarsız bir seçenek eklenemez mi? şu an için son olarak birde senin, benim gibi beta sürüm kullanan olduğu kadar eu stabil kullanan da çok, birde onlar için bu mode hazırlanabilir mi? Anlayışla karşılayacağını düşüdnüğüm için naçizane fikirlerimi yazdım, lütfen yanlış anlaşılma olmasın.. Sonuçta bir emek var ortada, amacım sadece biraz daha güzel ve görsel olmasını sağlamak. Teşekkür ederim. Yine denk gelirsem bildiririm...

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
ClassiCTR kardeşim, 2 saattir falan mixmodu kurcaladım.. Mod harika olmuş, ellerin dert görmesin. gözlemlediğim bazı şeyler var, onları paylaşmak istiyorum. Bağlantı hızını göster dediğimde bağlantı hızının puntosu çok büyük duruyor, bir sonraki güncellemende bunu biraz daha küçültmek yada saat ve pilde olduğu punto büyüklüğünü ayarlamak için bir seçenek eklenebilir mi? ve yine aynı şekilde pil göstergesi bataryanın içinde olduğunda da punto fazla büyük gibi, onunda puntosu birazcık küçültülebilir. Alarm, ses ve rahatsız etme simgelerini gizleme seçeneğine bluetooth simgesini gizle eklenirse çok daha güzel olur ( e tabi bana göre :) ). Hava durumu bildirim alanında sol üst tarafa konumlandırılmış, bunu tarih ve şebeke,wifi simgelerinin arasındaki boşluğa uyarlansa kozmetik olarak daha hoş duracak gibi. Arama avatarları hoş ama seçeneklere birde boş, avatarsız bir seçenek eklenemez mi? şu an için son olarak birde senin, benim gibi beta sürüm kullanan olduğu kadar eu stabil kullanan da çok, birde onlar için bu mode hazırlanabilir mi? Anlayışla karşılayacağını düşüdnüğüm için naçizane fikirlerimi yazdım, lütfen yanlış anlaşılma olmasın.. Sonuçta bir emek var ortada, amacım sadece biraz daha güzel ve görsel olmasını sağlamak. Teşekkür ederim. Yine denk gelirsem bildiririm...

Bağlantı hızı Puntosu orjinal boyutta. Onuda modlamak gerekir. yapmaya çalışırım
Batarya yüzdesi pil içindeykende boyutu ayarlanabiliyor ama anlık değişmiyor biraz beklemeniz gerek veya durum çubuğu stilini birkez değiştirin
Bluetooth gizlenebilir.
Hava durumu bildirimi de orjinali o şekilde. Orjinal olan şeylere çok dokunmamakta fayda var :)

Geri bildiriminiz ve güzel fikirleriniz için teşekkür ederim. Hepsini değerlendireceğim elbette. Ama artık CT rom yayınlıyorum. Tüm özelleştirmeler ve daha fazlası eklendi ve eklenecek. takipte kalın
https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-9t-k20-miui-ct-9-8-beta.53467/#post-616497

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular