MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 801
  • Görüntüleme 105K

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Her bilgiyi her şeyi oraya ekleyemeyiz....

Ayrıca başlıklarda belirtildi kurulum adımları veya haftalık güncelleme nasıl yapılır diye ?

Daha nasıl açık ifade edilir bilemedim....

Kullanıcı bir ZAHMET forumu soru sorarak değilde okuyarak/araştırarak öğrenmesi lazım....

Hocam konu okuma araştırma değil ki.sizin yazacağınız sadece 2,3 cümle sadece.boylece kafalarda soru işareti kalmayacak.

Şunları ekleseniz yeterli:

1-İlk defa yukleyecekler, farklı romdan geçecekler 4 wipeli temiz kurulum yapacaklar...

2-Romda olan ve haftalık güncelleme yapacak olanlar ise dalvik,art cache,cache temizlemesi yeterli.

3-romda olanlara haftalık güncelleme otadan otomatik gelecek

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
9
Arkadaşlar benim bir.sorunum var.Gelen aramalar kilit ekranında görünmüyor 20.5.28 sürümünde meydana geldi bu hata ve sürümü güncelleyince belki düzelir dedim fakat sonuç değişmiyor kilidi açıp ana ekrana geldiğimde telefon sürekli durduruluyor hatası alıyorum verileri temizledim düzelmedi birisiyle konuştuğumda ekran kapanmıyor ve dosyalar kısmında resimdeki .img dosyası meydana çıktı Back-Up diyor fakat ben yedekleme yapmadım sorun ne olabilir ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Farklı bi arama uygulaması denedim kilit ekranında arayanı gösteriyor fakat sensör devreye girmiyor ekran yine açık kalıyor ve başka uygulama kullanmak istemiyorum

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Zorunlu çünkü hemen forumun ilgili konusunu bulup acayip kasıyor, donuyor vs yazılıyor :D

Cihaz ana sayfaya geldikten sonra restart yapmak faydalı hatta tüm ayarlar, uygulamalar yüklenip bittikten sonra da yapılmalı....

Şu an tüm kurulum, uygulama yüklemesi ve tüm ayarlamaları bitirdim. Tüm süreci sizin belirttiğiniz şekilde tamamladım ve gözle görülür şekilde performans farkı var. Çok daha nadir arayüz kasılmaları var artık.

Teşekkürler destek için.

Arayüz ile ilgili sorun yaşayanlar için birebir tecrübe edilmiş ve sonuç verdiği görülmüştür.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Şu an tüm kurulum, uygulama yüklemesi ve tüm ayarlamaları bitirdim. Tüm süreci sizin belirttiğiniz şekilde tamamladım ve gözle görülür şekilde performans farkı var. Çok daha nadir arayüz kasılmaları var artık.

Teşekkürler destek için.

Arayüz ile ilgili sorun yaşayanlar için birebir tecrübe edilmiş ve sonuç verdiği görülmüştür.

Hayırlı olsun,güle güle kullanın...

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Otadan guncelleme gelip yükleyen arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa faydalı olur.sistem performansı kasma,donma,pil durumu vs

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
9
Farklı bi arama uygulaması denedim kilit ekranında arayanı gösteriyor fakat sensör devreye girmiyor ekran yine açık kalıyor ve başka uygulama kullanmak istemiyorum

Forumda konusu varmış göremedim

persist flashladım düzeldi

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Bugün farkettim ki cihazımdan 112, 155, 184 gibi 3 haneli hatları arayamıyorum. Aramak istediğimde direk sunucu hatası mesajı görünüyor. Operatör ile görüştüm ve hattımda herhangi bir kısıtlama olmadığını belirtiyorlar. Son sürüm eu romda bu sorunu yaşayan var mı?

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Bugün farkettim ki cihazımdan 112, 155, 184 gibi 3 haneli hatları arayamıyorum. Aramak istediğimde direk sunucu hatası mesajı görünüyor. Operatör ile görüştüm ve hattımda herhangi bir kısıtlama olmadığını belirtiyorlar. Son sürüm eu romda bu sorunu yaşayan var mı?
Denedim ben de sorun yok

Musty7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
9t
Konular
6
sıkıntı yok bende. şebeken ile alakalı olabilir

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Bende denedim bir sıkıntı yok

Üst Alt