MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 801
  • Görüntüleme 105K

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Valla bende parmakizini feda edecem zira dışarda çok okumamazlık yapıyor sinir krizi geçiriyorumsjkfkeg gene desenle açıyorum
hocam siz bilirsiniz tabiki ama parmak izi daha işlevsel değilmi?Bence kendinizi çok kasmayın bşverin yüz tanımayı fix edilene kadar.parmak izine takılın :)

fatihbayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
mi9t
Konular
11
bu rom en güncel olanı mı? miui 12 kurdum ama bazı problemler vardı. Mi9t telefonu tam ekran modunda kullanıyorum mesela telegram açıkken bazen alttan kaydırmama rağmen ana ekrana geçmiyordu ve kamera komple ingilizce türkçe dil paketi full değildi

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
hocam siz bilirsiniz tabiki ama parmak izi daha işlevsel değilmi?Bence kendinizi çok kasmayın bşverin yüz tanımayı fix edilene kadar.parmak izine takılın :)
Yok ya parmak izi stabil çalışmıyor zaten çok o yüzzden gözden çıkarmam daha kolay, elim az kurumayıversin hemen okumamazlık yapıyor, ee beş kere denedikten sonra zaten desen giriyorum ellam bi esprisi kalmıyor, ama ekran yenileme öyle mi? Yaağğğ gibi akıyor, hele 2.5.28 sürümü bahsedildiği gibi akıcı ve takılmalar giderilmiş bir sürüm ise deme keyfime..

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Yok ya parmak izi stabil çalışmıyor zaten çok o yüzzden gözden çıkarmam daha kolay, elim az kurumayıversin hemen okumamazlık yapıyor, ee beş kere denedikten sonra zaten desen giriyorum ellam bi esprisi kalmıyor, ama ekran yenileme öyle mi? Yaağğğ gibi akıyor, hele 2.5.28 sürümü bahsedildiği gibi akıcı ve takılmalar giderilmiş bir sürüm ise deme keyfime..
:)

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
ayarlardan titreşim açık oldugu zaman ana menüde gezerken uygulamalara falan girildiğinde her yerde çalışıyormu sizde?dogrusu daha önce hiç dikkat etmemiştim.Bende sadece açık ekranları kapatırken ve klavyede çalışıyor.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
66 hz nereden yaptınız yenileme hızını hocam ?

Bi magisk modülüyle oluyor lakin bu sürümde 30fpse düşürüyor yenilemeyi ve ekran parmak izi okuyucusunu iptal ediyor. Ama miui11 de deneyebilirsiniz.

UtguX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi 9 T
Konular
4
Bi magisk modülüyle oluyor lakin bu sürümde 30fpse düşürüyor yenilemeyi ve ekran parmak izi okuyucusunu iptal ediyor. Ama miui11 de deneyebilirsiniz.

Ben etoscreen overlock diye bir apk kullanıyorum parmak izim de çalışıyor.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Ben etoscreen overlock diye bir apk kullanıyorum parmak izim de çalışıyor.
Ateşleyebilir misiniz linki, bu sürümde işe yarıyorsa ben de kurayım... Mi9T de kullanılıyor değil mi? Bir de kurulumu nasıl bahsederseniz...

UtguX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi 9 T
Konular
4
Ateşleyebilir misiniz linki, bu sürümde işe yarıyorsa ben de kurayım... Mi9T de kullanılıyor değil mi? Bir de kurulumu nasıl bahsederseniz...
Mod - [Mi9T/K20] Ekran Yenileme hızını değiştirin [APK] [RooT] hocam çok basit magisk yetkisi veriyorsunuz 66hz seçip rebootluyorsunuz ben kullanıyorum şimdi test yaptım 66hz sıkıntı yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mod - [Mi9T/K20] Ekran Yenileme hızını değiştirin [APK] [RooT] hocam çok basit magisk yetkisi veriyorsunuz 66hz seçip rebootluyorsunuz ben kullanıyorum şimdi test yaptım 66hz sıkıntı yok.
66 üstünü boşuna denemeyin çalışmıyor

Üst Alt