MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 801
  • Görüntüleme 105K

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Zil sesi kısıp açma çalışmıyor bende onun dışında her zaman açık ekran bir süre sonra kapanmıyor bendeki sorunlar bunlar

Yavaş yavaş, gıdım gıdım ilerliyor veya azalıyor ama çalışıyor...

ahmetxz44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
J7
Konular
0
Merhabalar yarın mi9t telefonum gelecek. Oldukça ucuza aldım imei atılıp öyle verecek adam. İmei atması için kilidi ve rwp dediğiniz açık ve yüklenmiş olarak mı gelicek merakla bekliyorum?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Merhabalar yarın mi9t telefonum gelecek. Oldukça ucuza aldım imei atılıp öyle verecek adam. İmei atması için kilidi ve rwp dediğiniz açık ve yüklenmiş olarak mı gelicek merakla bekliyorum?
IMEI atacak ise bootloader kilidi açık gelecek hocam.
Ama tekrar kapatmaz ise.

ahmetxz44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
J7
Konular
0
Telefonum gelecek diye xiaomiyi araştırdım ve son gelen miui12 ile gerek arayüzünde ekstra şeylerle ben bu telefona aşık oldum resmen size şunu sormak istiyorum
Şu anda miui12 kapalı beta da mayısın 8inde açık beta ya geçecek açık betayı kurmak için yine twrp ve kilit açmaya ihtiyaç duyacak mıyız? 2ay bekleyemem çünkü biraz sabırsızım :)

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Telefonum gelecek diye xiaomiyi araştırdım ve son gelen miui12 ile gerek arayüzünde ekstra şeylerle ben bu telefona aşık oldum resmen size şunu sormak istiyorum
Şu anda miui12 kapalı beta da mayısın 8inde açık beta ya geçecek açık betayı kurmak için yine twrp ve kilit açmaya ihtiyaç duyacak mıyız? 2ay bekleyemem çünkü biraz sabırsızım :)
Hocam eğer cihazınız bootloader kilidi açık gelirse yarım saat içinde MIUI 12 kurabilirsiniz.

ahmetxz44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
J7
Konular
0
Hocam eğer cihazınız bootloader kilidi açık gelirse yarım saat içinde MIUI 12 kurabilirsiniz.

Daha yeni bu siteye üye oldum forumuna alışveriş sitesinden bireyler almıştım ama burayı harbiden çok sevdim aktif ve güzel konuşuluyor
Hocam ben biraz bu konularda beceriksizim beceremem diye dedim :D açık beta kurulumu twrp üzerinden mi olur yoksa güncelleme mi gelir sizce?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Daha yeni bu siteye üye oldum forumuna alışveriş sitesinden bireyler almıştım ama burayı harbiden çok sevdim aktif ve güzel konuşuluyor
Hocam ben biraz bu konularda beceriksizim beceremem diye dedim :D açık beta kurulumu twrp üzerinden mi olur yoksa güncelleme mi gelir sizce?
Becerirsiniz hocam sıkıntı etmeyin Stoya hocamın hazırlamış olduğu konular var herşey detaylı bir şekilde yazılmış ve videolu anlatılmış dikkatli olduğunuz sürece sıkıntı olmaz.

Custom romlarda güncelleme twrp ile manuel olarak yapılır hocam size 2 tane de link bırakıyorum göz atarsınız

(Stoya hocamızın da tekrar dan ellerine sağlık)

ahmetxz44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
J7
Konular
0
Becerirsiniz hocam sıkıntı etmeyin Stoya hocamın hazırlamış olduğu konular var herşey detaylı bir şekilde yazılmış ve videolu anlatılmış dikkatli olduğunuz sürece sıkıntı olmaz.

Custom romlarda güncelleme twrp ile manuel olarak yapılır hocam size 2 tane de link bırakıyorum göz atarsınız

(Stoya hocamızın da tekrar dan ellerine sağlık)

Stoya hocamızı tanımıyorum ama elleri dert görmesin yarın telefon gelince yapacağım :) sağ olun yavaşlama falan olmaz inşAllah :D

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Stoya hocamızı tanımıyorum ama elleri dert görmesin yarın telefon gelince yapacağım :) sağ olun yavaşlama falan olmaz inşAllah :D
İlk beta olduğu için illaki takılma hata vb. şeyler olabilir ama isterseniz eu stabil yükleyebilirsiniz.
En azından MIUI 12 stabil olana kadar.

Üst Alt