MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

Erdenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erden
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Son düzenleme:

Erdenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erden
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Yok nasıl yaparsam yapayım olmuyor

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Hocam o yüzden sizi kullandığınız telefonun forumuna yönlendirdim. Ben denemeden bu soruya nasıl cevap verebilirim ki?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android sürümü atladığı için format data öneriyoruz hocam. Diğer sorunuza gelecek olursak 66hz modu çalışıyor fakat parmak izi sorunu oluyor. Her türlü fixi denedim olmadı yani A11 de parmak izi sorunu oluyor.
Askerden döndüğümde güncelleyeyim o zaman, fastboota falan düşer mazallah eldeki telefondan olmayak, şafak kalmış 70 :D

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Erdenn romu kurduktan sonra magisk atmayın. Romu kurun açılsın. Sonrasında magisk atmak istiyorsanız atın. Magisk kaynaklı olması muhtemel. Rom da sorun yok bende bir önceki sürüm üstüne attım romu.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Askerden döndüğümde güncelleyeyim o zaman, fastboota falan düşer mazallah eldeki telefondan olmayak, şafak kalmış 70 :D
Bencede şimdilik kalsın. Yada arkadaşın yanlış yaptığı birşey var bilmiyorum. Üzerine kurulumda sorun yaşayan tek onu duydum çünkü :) bu arada hayırlı teskereler.

Erdenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erden
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Erdenn romu kurduktan sonra magisk atmayın. Romu kurun açılsın. Sonrasında magisk atmak istiyorsanız atın. Magisk kaynaklı olması muhtemel. Rom da sorun yok bende bir önceki sürüm üstüne attım romu.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen oldu şimdi. Sorun magisk teymiş kurmayı başardım. Ama çok takılıyo akıcı değil siz de de öylemi acaba. Teşekkrler bu arada.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen oldu şimdi. Sorun magisk teymiş kurmayı başardım. Ama çok takılıyo akıcı değil siz de de öylemi acaba. Teşekkrler bu arada.
Yoksa kurulurken bi sorun dan mı takılmalar oluyo

Üst Alt