Mod Mi 9T/K20/Mi 9T Pro/K20 Pro Gcam Arşivi

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Hiçbiriyle zaman harcamayın boşa da kendinizi kandırmayın hepsi çöp telefonun kendi uygulaması hepsine bin basar bu gcam bizim telefonlarımız için değil ve asla stabil değil ve stabil olmayacak ne kameraları doğru görüyor ne kalitesi doğru hepsi yanlış yarım yamalak bir sistem boşa vaktinizi harcamayın.

Arka kamerada gcamin çok üstün olduğu noktalar var. Ön kamera da ise kendi kamerası çok daha üstün.

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Redmi note 7 için BSG nin geliştirdiği gcam efsaneydi. Hem ön hem arka kamerada bariz çok çok iyiydi ama Mi 9T için adam akıllı çalışan yok.

yavuzkenan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi Band 2
Konular
0
Dostlar merhaba. Konuya yabancı olduğum için sorma ihtiyacı hissediyorum. Mi9T almayı planlıyorum, TR garantili. Diğer yöntemle tek hatta düştüğü için, yoksa garanti v.s. önemli değil benim için. Bu root işlerinden pek anlamıyorum o yüzden GCam kolay kurulur mu diye aratırken denk geldim konuya. Yani ben bu cihaza bu yazılımı kurunca GCam direk çalışacak değil mi ?

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Dostlar merhaba. Konuya yabancı olduğum için sorma ihtiyacı hissediyorum. Mi9T almayı planlıyorum, TR garantili. Diğer yöntemle tek hatta düştüğü için, yoksa garanti v.s. önemli değil benim için. Bu root işlerinden pek anlamıyorum o yüzden GCam kolay kurulur mu diye aratırken denk geldim konuya. Yani ben bu cihaza bu yazılımı kurunca GCam direk çalışacak değil mi ?
Evet hocam root filan gerekmiyor indir kur kullan

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Android Q Gcam
(Android 10 Mi9, Mi9T Pro, Redmi K20 Pro Test edildi​
Dün sırf gcam çalışmıyor diye Q dan pie ye döndüm. Bugün bu konuyu gördüm :) eline sağlık hocam. Tekrar q ya geçince gcam korkusu olmayacak.

Üst Alt