Rom Mi 9T / K20 Global Kararlı Rom V11.0.6.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

couffurre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
yardımlarınız için teşekkür ederim sonucu buradan paylaşacağım miui 10 dan 11 sonramı 12 ye geçmeliyim
Yardımlarınız için teşekkür ederim
Tavsiyem custom rom yüklemeniz. Global romlarda root atılmaz ise twrp gidiyor. Custom romlarda gitmiyor. Hem custom romda Google arama uygulaması yerine Xiaomi uygulaması var. Ekstra olarak bir sürü ayarı var tabi ki ve stabil. Güncelleme geldi mi direk güncelleyici menüsünden güncelleme yapabiliyorsunuz
Üstadım teşekkür ederim verdiğiniz romu telefonuma kurdum sabaha karşı gün içinde fırsat buldukça inceleyeceğim stabil kullanışlı iyi görünüyor problem çıkarsa buradan paylaşırım güzel oldu
Tavsiyem custom rom yüklemeniz. Global romlarda root atılmaz ise twrp gidiyor. Custom romlarda gitmiyor. Hem custom romda Google arama uygulaması yerine Xiaomi uygulaması var. Ekstra olarak bir sürü ayarı var tabi ki ve stabil. Güncelleme geldi mi direk güncelleyici menüsünden güncelleme yapabiliyorsunuz
Üstadım yardım ve iyi niyetiniz için içtenlikle minnet ve saygılarımı gönderiyor teşekkür ediyorum, verdiğiniz bilgiler ışığında bu romu yükledim miui 12 yi mi9 t telefonuma yükledim herşey güzel stabil sorunsuz görünüyor memnun oldum sabaha karşı işlem yaptım gün içinde işten fırsat buldukça gözlemleyeceğim, sorun yok sanıyorum, sorun olursa buradan paylaşırım yarım günlük kullanımda hoş geldi memnun oldum yüreğinize sağlık...

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    27 KB · Görüntüleme: 15
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    26,4 KB · Görüntüleme: 14
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    29,8 KB · Görüntüleme: 15
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    90,2 KB · Görüntüleme: 17
  • 5.jpeg
    5.jpeg
    42,9 KB · Görüntüleme: 18

couffurre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Merhaba, MIUI 12.03 rom bir günlük kullanım sonrası miui 12.04 güncellemesi geldi update ettim daha iyi oldu 2,6 gb paket büyüklüğü, genel oprimizasyon yapilmis bir soruna rastlamadım güzel.

Üst Alt