Yardım Mi 9t IMEI silindi, twrp yüklenmiyor

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Son çıkan MIUI 12 global rom yükledim, sonra twrp gitti ve xiaominin kendi recoverysi geldi. Ben de yeniden twrp yüklemek istedim ama bir türlü yüklenmedi, hata verdi. Bununla uğraşırken IMEI silindi :/ tekrardan twrp yüklemeye çalıştım ama bir türlü olmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Telefonu fastboot Mode alın. Bootloader kilidini acin. Global rom yüklerken büyük ihtimalle bootloader i kilitlemiş olabilirsiniz. Kilit açıldıktan sonra twrp yükleyin. Efs yedeğini geri yükleyin

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonu fastboot Mode alın. Bootloader kilidini acin. Global rom yüklerken büyük ihtimalle bootloader i kilitlemiş olabilirsiniz. Kilit açıldıktan sonra twrp yükleyin. Efs yedeğini geri yükleyin
Dostum bootloader kilidi açık sanırım. Yani telefon açılırken mi yazan yerde üstteki kilit simgesi açık. Twrp yüklerken vbmeta kısmında failed veriyor. Öncesinde başka hatalar veriyordu. Acaba bu son 12.0.7 global sürümü yüzünden alakası olabilir mi?

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Drive kontrol et pc de sonra mi 9t tek tuş recovery kurabilirsiniz kilidiniz açıksa korkmanıza gerek yok

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Drive kontrol et pc de sonra mi 9t tek tuş recovery kurabilirsiniz kilidiniz açıksa korkmanıza gerek yok
Hocam driverlar kurulu her şey var ama ne tek tuşla ne başka türlü twrp yüklenmiyor. Fastboot rom atayım dedim o da olmuyor. Zaten birçok sıkıntı yaşadım bir süredir, bir de olana bak şimdi.

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Pcde sürücü imzalamayı devre dışı bırakarak deneyin hocam pcden aygıt yöneticiden telefonu bağlı şekilde sürücüyü güncelle sorun düzelecektir

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Sağolun arkadaşlar. Çok uğraştım ama hallettim sonunda. Pcden kaynaklı sorunlar olmuş, o yüzden böyle uğraştım.

esgal67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
göktuğ
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
Sağolun arkadaşlar. Çok uğraştım ama hallettim sonunda. Pcden kaynaklı sorunlar olmuş, o yüzden böyle uğraştım.
Hocam hortlatiyorum ama mazur gör ayni dert bende de var pc ile ilgili ne yaptin acaba hatirlar misin sürücü imzasi mi ben denemedim ama

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam hortlatiyorum ama mazur gör ayni dert bende de var pc ile ilgili ne yaptin acaba hatirlar misin sürücü imzasi mi ben denemedim ama
Büyük ihtimalle yüklü driverlarla ilgili problemler olabilir hocam kaldırıp tekrar yüklemeyi veya güncellemeyi denediniz mi ?

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Hocam aklımda kaldığı kadarıyla benim pc kendini bir moda almıştı, sağ altta bir yazı yazıyordu. Güvenli mod gibi ama başka bir şeydi aklımda değil. Pcyi o moddan çıkardıktan sonra gerekli kurulumları yapabildim

Üst Alt