Yardım Mi 9T hızlı şarj almıyor

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Mi 9T cihazı 3A şarj aletine takınca hızlı şarj almıyor fakat normal 1-1.5A şarj aletine takınca normal şarj oluyor bu sorun batarya kaynaklı mı yoksa soket kaynaklı mıdır? Daha önce başına gelen var mı? Farklı adaptör ve kablolarla denedim sonuç aynı. Belki sonuç değişir diye eu romdan aosp roma geçtim o da fayda etmedi.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cihat1968

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Mi 9T cihazı 3A şarj aletine takınca hızlı şarj almıyor fakat normal 1-1.5A şarj aletine takınca normal şarj oluyor bu sorun batarya kaynaklı mı yoksa soket kaynaklı mıdır? Daha önce başına gelen var mı? Farklı adaptör ve kablolarla denedim sonuç aynı. Belki sonuç değişir diye eu romdan aosp roma geçtim o da fayda etmedi.
Telefon attığınız resimde pcden şarj oluyormuş gibi görünüyor.Şarj başlığını ve kabloyu söküp takarak Aç Şarj yazdırmanız lazım

62Dersim62

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Mi 9 se de aynı sorunu yaşıyorum ben de

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Hocam telefonun 33W ile şarj olduğunu nasıl anlayabiliriz bu konularda pek bilgim yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-06-22-00-31-807_com.gombosdev.ampere.jpg
    Screenshot_2021-05-06-22-00-31-807_com.gombosdev.ampere.jpg
    417,5 KB · Görüntüleme: 19

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Telefon attığınız resimde pcden şarj oluyormuş gibi görünüyor.Şarj başlığını ve kabloyu söküp takarak Aç Şarj yazdırmanız lazım
Sorun o hocam hep USB şarj olarak algılıyor, AC şarja geçmiyor. Ama 1.5A şarj aleti takınca AC şarj olarak görünüyor.
Hocam telefonun 33W ile şarj olduğunu nasıl anlayabiliriz bu konularda pek bilgim yok
Şuan telefon 18W ile şarj oluyor büyük ihtimal. Ya telefonunuz max 18w destekliyor ya da şarj %60 olduğu için oto düşürmüştür.

Zenex hocam bakabilir misiniz?

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
bildiğim kadarıyla note 9 pro'larda kutu içeriğinden 33W çıkıyor büyük ihtimalle adaptörünüz 33W'lık orjinal adaptör

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
bildiğim kadarıyla note 9 pro'larda kutu içeriğinden 33W çıkıyor büyük ihtimalle adaptörünüz 33W'lık orjinal adaptör
Evet orijinal adaptör ama uçları turuncu değil turbo şarj ibaresi gelmiyor sadece hızlı şarj yazıyor ama turuncu uçlu olanı kullandığım zaman turbo yazıyo arasındaki farkı anlayamadım bakmak istedim ikisinede

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Bende 33w ile şarj ediyorum hızlı şarj ediyor ve sorun yok. Ancak bu uygulama yanıltıyor AccuBattery kullanın onda daha ayrıntılı bilgi mevcut ve daha anlaşılır.

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Evet orijinal adaptör ama uçları turuncu değil turbo şarj ibaresi gelmiyor sadece hızlı şarj yazıyor ama turuncu uçlu olanı kullandığım zaman turbo yazıyo arasındaki farkı anlayamadım bakmak istedim ikisinede
evet hocam o ayrıntı önemli turbo sarj yazması lazım

TheFirari

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Not 4 sd
Konular
1
Hocam sorunu çözdünüz mü, bende de aynı ; USB şarj olacak görünüyor. Sabah birden oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt