Yardım Mi 9T Hard Reset

miraymalkoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Miray
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.1.4
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Mi 9T telefonumun bazı bozukluklarının düzelme ihtimali ile hard reset atmaya çalışıyorum fakat telefonun ses açma tuşu bozuk olduğundan Recovery menüsüne giremiyorum. PC Suite uygulamasından yapılabilir belki diye uygulamayı indirdim fakat bu sefer de uygulama telefonu görmüyor. Devamlı olarak connect your device via usb hatasını almaktayım. Blogta telefon geliştirici ayarlarından USB hata ayıklama ve USB üzerinden yükle seçeneklerini açmam gerektiğini gördüm, USB hata ayıklamayı açtım fakat USB üzerinden yükleyi açmaya çalışırken the device is temporarily restricted 3-3 hatasını alıyorum..
Bu hatayı düzeltmenin yolu nedir?
PC Suite uygulamasının telefonu görmemesi kronik bir şey mi? nette bu hatayı alanların oldukça fazla olduğunu görüyorum :/
Hard reset atmanın başka bir yolu var mıdır?

NOLUR YARDIM!!!!!
:/gL

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
sadece "usb hata ayıklama" açıp pc den komutlarla yönetebilirsiniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
link de bootlaodere alıyor siz adb reboot bootloader yerine adb reboot recovery yazarsanız recovery ekranına alırsınız amaaa o ekranda ses tuşlarıyla yönlendirme yapılıyor olabilir dokunmatik çalısmayabilir telefon yurt dışı mı bootloader açık mı ? veya imei atılmış bir cihaz mı? bootloaderin açık olup olmadıgını telefonu yeniden başlatın altta unlocked veya yukarıda açık kilit işareti olur onlar yoksa bootloader kapalıdır "telefon yurt dışıysa bootloader de acıktır gibi bir öngörü yapabiliriz imei işlemi yapılmış cihaz da imei gidebilir twrp üzerinden yapmak gerekebilir veya fastboottan rom yüklenebilir imei gitmeden çözülmüş olur " işlemler konusunda hiçbir bilginiz yoksa dm den yazın online olarak yardımcı olayım iyi forumlar

Oyla:

miraymalkoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Miray
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
sadece "usb hata ayıklama" açıp pc den komutlarla yönetebilirsiniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
link de bootlaodere alıyor siz adb reboot bootloader yerine adb reboot recovery yazarsanız recovery ekranına alırsınız amaaa o ekranda ses tuşlarıyla yönlendirme yapılıyor olabilir dokunmatik çalısmayabilir telefon yurt dışı mı bootloader açık mı ? veya imei atılmış bir cihaz mı? bootloaderin açık olup olmadıgını telefonu yeniden başlatın altta unlocked veya yukarıda açık kilit işareti olur onlar yoksa bootloader kapalıdır "telefon yurt dışıysa bootloader de acıktır gibi bir öngörü yapabiliriz imei işlemi yapılmış cihaz da imei gidebilir twrp üzerinden yapmak gerekebilir veya fastboottan rom yüklenebilir imei gitmeden çözülmüş olur " işlemler konusunda hiçbir bilginiz yoksa dm den yazın online olarak yardımcı olayım iyi forumlar
Merhabalar öncelikle yanıt için çok teşekkürler.
Bootloader kapalı sanıyorum çünkü yeniden başlatma ekranında herhangi bir şey göremiyorum. Söyledikleriniz hakkında çok çok az bilgim var :D DM atmaya çalıştım da özel mesaj yerini bulamıyorum. Siz yazarsanız yardımınızı rica edeceğim. :/

Oyla:
Üst Alt