Yardım Mi 9t güncelleme yapamıyorum..

cetiner78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
mi 9t
Konular
2
Arkadaşlar merhaba ;
Haftasonu spottan bir mi 9t aldım ve kendi eski telefonumun imei numarasını verdim.Sim kartı taktığımda MIUI V10.3.11.0PFJMIXM versiyon numaralı güncelleme uyarısı verdi.
Güncellemeyi OTA dan yüklüyor,bittikten sonra "telefonu yeniden başlat" uyarısı veriyor.Tıkladığımda telefon kapanıp veni TWRP ekranına atıyor.Oradan yeniden başlata bastığımda
ise hiç bir şey olmadan,telefon normal açılıp ,yüklenmemiş olarak yeniden güncellemeniz var diye uyarıyı veriyor.
En son manuel olarak güncellemeyi indirip ,"downloaded_rom" klasörüne kopyaladım.TWRP ile flashlamaya çalıştığımda ise bu sefer doğru zip dosyasını yüklemediniz diyor.
Halbuki zip dosyasını direkt olarak kendi download sayfasından indirdim.Neden TWRP bu zip dosyasını flashlayamıyor acaba

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

cetiner78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
mi 9t
Konular
2
Forum kuralları gereği;
3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır. Lütfen düzeltelim hocam.
Şuan düzelttim.Uyarınız için teşekkürler..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burdaki linkten dosyayı manuel indirip telefon hafızasına atın, daha sonra twrp menüsüne girip Dalvik, Önbellek ve Sistem işaretleyip silin ve sildikten sonra install kısmından hafızadaki romu yükleyin, hiç bir veri kaybı olmadan güncellemiş olursunuz....

https://forum.miuiturkiye.net/konu/...-v10-3-11-0-pfjmixm-indirme-baglantisi.52690/

TWRP Menüsü kullanma

https://forum.miuiturkiye.net/konu/twrp-temizle-wipe-secenekleri-kullanimi-gorsel-ekli.26883/
Şunu sorabilir miyim:Sistemin silinmesi, komple ROM un silinmesi anlamına gelmiyor mu?Ben sadece MIUI V10.3.11.0PFJMIXM güncelleme dosyasını flashlamak
istiyorum.Bilmediğim için soruyorum:güncelleme dosyası sadece ana ROM un üzerine güncelleme yapmıyor mu?
Birde TWRP nin yanlış zip dosyası hatası neden olabilir ki?

Son düzenleme:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Şuan düzelttim.Uyarınız için teşekkürler..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şunu sorabilir miyim:Sistemin silinmesi, komple ROM un silinmesi anlamına gelmiyor mu?Ben sadece MIUI V10.3.11.0PFJMIXM güncelleme dosyasını flashlamak
istiyorum.Bilmediğim için soruyorum:güncelleme dosyası sadece ana ROM un üzerine güncelleme yapmıyor mu?
Birde TWRP nin yanlış zip dosyası hatası neden olabilir ki?
Twrp Back-Up kısmından full yedek alıp işlem yapın. Sistemi silerek temiz kurulum yapmış oluyorsunuz. Yani eski romu silip yeni romu tekrar kurmuş oluyor. Hata sebebi zip dosyası bozuk olabilir tekrar indirip deneyin .

Üst Alt