Soru Mi 9T Global romdan Hindistan roma geçiş

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Arkadaşlar selam. Kullandığım Mi 9T telefonun bootloader kilidini açıp, mi flash ile global romu silip Hindistan romuna geçiş yapabilir miyim? Yapıyorsak eğer, Hindistan romunu kullanmanın avantajları ya da dezavantajları nelerdir? Duvar kağıdı döngüsü, yazı tipi, temalardaki çokluk gibi birkaç avantajı olur diye düşünüyorum.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Arkadaşlar selam. Kullandığım Mi 9T telefonun bootloader kilidini açıp, mi flash ile global romu silip Hindistan romuna geçiş yapabilir miyim? Yapıyorsak eğer, Hindistan romunu kullanmanın avantajları ya da dezavantajları nelerdir? Duvar kağıdı döngüsü, yazı tipi, temalardaki çokluk gibi birkaç avantajı olur diye düşünüyorum.
Merhabalar hocam. Bootloader kilidinizi açıp mi flash ile rom yükleme yapabilirsiniz..
Bootloader kilidini açıp twrp yükleyip custom rom da kurabilirsiniz.

Oyla:

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar hocam. Bootloader kilidinizi açıp mi flash ile rom yükleme yapabilirsiniz..
Bootloader kilidini açıp twrp yükleyip custom rom da kurabilirsiniz.
Eyvallah hocam. Custom rom kurmak sonraki adım olacak benim için. Çok rom var ve en iyisini bulmak zaman alacaktır benim için. Kullanmak istediğimiz çoğu uygulama ya da işlev bölgeyi Hindistan yapınca çalışıyor. O yüzden o roma geçip avantajlarını kullanayım diyorum. Tabi dezavantajı çok yoksa. Zamanında rom işleriyle çok uğraştım, ben resmi olandan devam edeyim şimdilik

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Eyvallah hocam. Custom rom kurmak sonraki adım olacak benim için. Çok rom var ve en iyisini bulmak zaman alacaktır benim için. Kullanmak istediğimiz çoğu uygulama ya da işlev bölgeyi Hindistan yapınca çalışıyor. O yüzden o roma geçip avantajlarını kullanayım diyorum. Tabi dezavantajı çok yoksa. Zamanında rom işleriyle çok uğraştım, ben resmi olandan devam edeyim şimdilik
Karar elbette sizin. Dezavantajlı bir durum yok hocam.

Oyla:

semihsezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 6
Konular
4
dezavantajı da var aslında. görsel açıdan çöpe döncek telefon. örneğin müzik uygulamasına gircen sürekli online hint müzikleri önerileri çıkıcak. çöplük gibi. veya temalar uygulamasına girceksin her yerde okumayı bilmediğin bi dilde bişeyler çıkıcak öneri olarak ana ekranda uygulamanın. ben öyle kullanmaktansa sana eu rom u öneririm. hiçbir yerde gereksiz reklam dahi yok ve global e göre çok daha ayar imkanı ve kullanım artıları sunuyo. tr dil desteği var öbüründe olmıcak.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt