Soru Mi 9t eu beta

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Hocam farktan ziyade, bize gelmesini beklediğimiz 12.5 global rom gelmediğinden dolayı, global isteyenler için romu portlamışlar. Xiaomi yerine developerlar vermiş güncellemeyi. Çok güzel ve akıcı çalışıyor. Ben global rom kullanmayı tercih ediyorum. Eu daki bir kaç özelliği örneğin çift tık ekran kapa özelliğini bu roma flashladım. Global ve eu hibrit olarak kullanıyorum bir anlamda.

efeleoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
redmi not4
Konular
1
Hocam farktan ziyade, bize gelmesini beklediğimiz 12.5 global rom gelmediğinden dolayı, global isteyenler için romu portlamışlar. Xiaomi yerine developerlar vermiş güncellemeyi. Çok güzel ve akıcı çalışıyor. Ben global rom kullanmayı tercih ediyorum. Eu daki bir kaç özelliği örneğin çift tık ekran kapa özelliğini bu roma flashladım. Global ve eu hibrit olarak kullanıyorum bir anlamda.
(eu daki bir kaç özelliği örneğin çift tık ekran kapa özelliğini bu roma flashladım.)link ve tarif etmeniz mümkünmü. teşekkürler

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Rom linki
Eu romu indirip, sytem.new.dat.br içindeki dosyalara Brotli Extractor programı sayesinde ulaşıyorum. Bu herhangi bir rom da olabilir. Eğer sizde yüklüyse Eu, sistem/app ve sistem/priv-app içindeki apk dosyaları yedekleyin. Yüklü değilse Brotli sayesinde tüm dosyalara PCsayesinde ulaşıyorsunuz. Youtube'da çok basit anlatımı mevcut. Mesela ben Eu romdaki miuihome.apk dosyasını Brotli sayesinde aldım. Orange fox üzerinden bu romun sistemine attım. TWRP'de de olur. Bir nevi flashlamış oluyoruz. Çift tık ekran kapama bu sayede geliyor. Normalde global romlarda bu özellik yok. Biraz uzun ve karışık görünüyor ama çok çok kolay bir işlem :)

Üst Alt