Yardım Mi̇ 9t Ekran Ti̇tri̇yor Sayfa Deği̇şi̇yor Mesaj Bi̇le Yazamiyorum

HACEİSANİ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ORHAN
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
SERBEST
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.50(QFJMIXM)
Telefon Modeli
Mİ 9T
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar
2019 ekim ayında beğenerek aldığım telefonum şubat ayından beri çok sıkıntılı herhangi bir uygulamayı açtığımda yukarıdan kısayol çubuğu sürekli iniyor ben sürüklemeye çalışıyorum o iniyor açtığım uygulamaları kullanamıyorum sürekli başka uygulamalar açıyor sanki bi başkası yönetiyor telefonu şu anda servislerede gidip görüşemiyorum firmayada ulaşamıyorum iki kez hard reset attım bir kezde uygulamalardan resetledim hiç bir değişiklik olmadı daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan oldumu veya hazır garantim varken nereye başvurmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi günler dilerim

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhabalar
2019 ekim ayında beğenerek aldığım telefonum şubat ayından beri çok sıkıntılı herhangi bir uygulamayı açtığımda yukarıdan kısayol çubuğu sürekli iniyor ben sürüklemeye çalışıyorum o iniyor açtığım uygulamaları kullanamıyorum sürekli başka uygulamalar açıyor sanki bi başkası yönetiyor telefonu şu anda servislerede gidip görüşemiyorum firmayada ulaşamıyorum iki kez hard reset attım bir kezde uygulamalardan resetledim hiç bir değişiklik olmadı daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan oldumu veya hazır garantim varken nereye başvurmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi günler dilerim
Başlığın tamamı forum kurallarımız gereği büyük harfle yazılamaz düzeltmenizi rica edeceğim

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Ekran koruyucu veya kulif var mi? Varsa cikarip denediniz mi? ya da üst kisimlarda fiziksel bir hasar var mi?

Oyla:

HACEİSANİ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ORHAN
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
SERBEST
Konular
1
Ekran koruyucu veya kulif var mi? Varsa cikarip denediniz mi? ya da üst kisimlarda fiziksel bir hasar var mi?
ekran koruyucu vardı çıkardım kullandım ama hiç bir değişiklik olmadı iki ay sonra yeniden taktırdım kılıf orjinal kutudan çıkanı kullanıyorum hiç kılıfsız denemedim şimdi çıkardım birde öyle deneyeceğim fiziksel hasar hiç bir yerinde yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başlığın tamamı forum kurallarımız gereği büyük harfle yazılamaz düzeltmenizi rica edeceğim
hocam nereden değiştirebilirim yardımcı olurmusun profilime girdim kişisel detaylarda bulamadım

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt