Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 970
  • Görüntüleme 74K

225225

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi 9t
Konular
16
Bu sorunun cevaplarını ben rom konularımda "Ekran Süresi" isimli spoyler altında yazdım.

Bu durum kullanıcı odaklı olduğu için deneyip karar vermek en sağlıklısı ama Mi-Room stabil kullanmayın sorunlu bir rom. (Betasını kullanmadım)

Masik,Revos ve MiuiMix stabil romlar gayet iyidir...
Evet hocam okumuştum ama ben yinede sizin önerinizi almak istedim teşekkür ederim.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Miui 11 20.3. 12 beta. Millet 8 9 saat oluyor ben wifi ile olmama rağmen hiç alamadım o süreleri.

Hayır oyun da oynamıyorum aktif telefon elinde olan biri olsam 3 4 saat gidecek herhalde.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Adguard çok pil harcamış görünüyor root varsa adaway kullanın batarya somurmeyen bir apk

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Adguard çok pil harcamış görünüyor root varsa adaway kullanın batarya somurmeyen bir apk

Adguard pil kullanmıyor, kullandığı %1 bile değil aslında, sadece öyle gözüküyor sistemde. Adawayin olayı farklı adguard farklı

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Adguard pil kullanmıyor, kullandığı %1 bile değil aslında, sadece öyle gözüküyor sistemde. Adawayin olayı farklı adguard farklı
Reklam engellemek amaçlı kullanıyorsanız diye yazdım gönderdiğiniz pil detayida yanlış ozaman

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Siz yine betterbatterystats vb gibi detaylı batarya tüketimini gösteren bir uygulama ile bakın ben şüphelendim program kendini pazarlamak amaçlı her şeyi yazar sadece bir tavsiye

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Siz yine betterbatterystats vb gibi detaylı batarya tüketimini gösteren bir uygulama ile bakın ben şüphelendim program kendini pazarlamak amaçlı her şeyi yazar sadece bir tavsiye

Teeşekkür ederim lakin adguardı henüz 1 aydır kullanıyorum, bundan önce de aynıydı ekran süreleri ve EU betaydım, ya batarya sıkıntılı ya da yazılımsal... Şuan hasty kernel kurdum faydası olacak mı göreceğim bir kaç döngü sonra.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Hanım da da mı 9t var globalde 6 saat aliyordu IMEI doğru atılmadığı için çabuk bitiyormuş o sorunu halledince 9 saate kadar çıktı. Ben en fazla süreyi revosda aldım başkaları MIUImix romda, cihazdan cihaza fark ediyor deneye deneye öğreniyoruz.

oguz6nsoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 9T.
Konular
5
Teeşekkür ederim lakin adguardı henüz 1 aydır kullanıyorum, bundan önce de aynıydı ekran süreleri ve EU betaydım, ya batarya sıkıntılı ya da yazılımsal... Şuan hasty kernel kurdum faydası olacak mı göreceğim bir kaç döngü sonra.
hocam telefonunuz hiç uyku moduna girmiyor mu acaba? sürekli bir düşüş gördüm ekran paylaşımınızda. telefonu 2Gye alıp bir gün gözleyebilir misiniz? 4.5G de iken ekran süreniz şarjınız çok az ise IMEI repairli ise tekrar yaptırın.

Hanım da da mı 9t var globalde 6 saat aliyordu IMEI doğru atılmadığı için çabuk bitiyormuş o sorunu halledince 9 saate kadar çıktı. Ben en fazla süreyi revosda aldım başkaları MIUImix romda, cihazdan cihaza fark ediyor deneye deneye öğreniyoruz.
aynen öyle Stoya hocam biliyor IMEIden dolayı sorunum vardı. artık rahatlıkla her şeyi yapıp gün ışığında yani parlaklık %100 iken bile 7 saate yakın alıyorum.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
hocam telefonunuz hiç uyku moduna girmiyor mu acaba? sürekli bir düşüş gördüm ekran paylaşımınızda. telefonu 2Gye alıp bir gün gözleyebilir misiniz? 4.5G de iken ekran süreniz şarjınız çok az ise IMEI repairli ise tekrar yaptırın.

aynen öyle Stoya hocam biliyor IMEIden dolayı sorunum vardı. artık rahatlıkla her şeyi yapıp gün ışığında yani parlaklık %100 iken bile 7 saate yakın alıyorum.
Orijinal kaydettirdim, imei atılı değil, kerneleen sonuç alamazsam rom değiştireceğim

Üst Alt