Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 970
  • Görüntüleme 73K

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam bu rom ve kullandığınız sürümü pil konusunda çok iyi olduğunu duydum. Bende bu sürüme geçmek istiyorum yalnız şuan eu rom miui 11 android 10 kullanıyorum. Sürüm düşünce problem olur mu sizce?

Hangi sürüm düşüyor hocam? Her ikiside Android 10 ? Format data+ 4 wlpe ile geçiş yapın....

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Hocam bu rom ve kullandığınız sürümü pil konusunda çok iyi olduğunu duydum. Bende bu sürüme geçmek istiyorum yalnız şuan eu rom miui 11 android 10 kullanıyorum. Sürüm düşünce problem olur mu sizce?
Sürüm düşmüyor ki buda MIUI 11 Android 10 sürüm hiç bir problem olmaz ben her zaman temiz kurulum seviyorum ama 4 wipe ile geçebilirsiniz.

c0ldwave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
İphone
Konular
21

gk.gorkem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Şu an son çıkan updatelerden sonra hangi romun hangi sürümünü önerirsiniz? Eu beta veya stabil kurmayı düşünüyorum. Günlük kullanım için arıyorum. Oyun yok, bluetooth ile müzik veya kulaklıkla müzik dinler dolby+viper kullanırım. Spotify whatsapp instagram, chrome, google haber akışı ve kamera genel kullanım amacımdır. Günlük en fazla 30 dakika da telefon görüşmesi için istiyorum. Bu kadar şeye de 10 saat ekran süresi istiyorum açıkçası. 2 gün gitmiyor ama global romda. Siz ne önerirsiniz ? Özellikle Stoya hocam sizden destek bekliyorum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Şu an son çıkan updatelerden sonra hangi romun hangi sürümünü önerirsiniz? Eu beta veya stabil kurmayı düşünüyorum. Günlük kullanım için arıyorum. Oyun yok, bluetooth ile müzik veya kulaklıkla müzik dinler dolby+viper kullanırım. Spotify whatsapp instagram, chrome, google haber akışı ve kamera genel kullanım amacımdır. Günlük en fazla 30 dakika da telefon görüşmesi için istiyorum. Bu kadar şeye de 10 saat ekran süresi istiyorum açıkçası. 2 gün gitmiyor ama global romda. Siz ne önerirsiniz ? Özellikle Stoya hocam sizden destek bekliyorum.

E.U.Stabil romu öneririm hocam Yes~~

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
E.U.Stabil romu öneririm hocam Yes~~

Üstat bende çok kötü ekran süresi ne yapmam lazım 5 saat zor alıyorum oyun da oynuyorummgün içerisinde normal mi acaba

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Tamam 9T Pro kullanıcıları bu romu tavsiye ediyor zaten hocam Yes~~ Konu hakkında detaylı bilgiye Nescafe656 hocam ile görüşün...

Üst Alt